Jump to content

bigmuscles1

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

bigmuscles1

  • Tase
    Algaja
  1. Oled tuntud inimene ning paljudele seega eeskujuks, pead leppima sellega Tuntuse "rõõmud" niiöelda!
  2. Bonsuna foorumis ei tohi oma arvamust avadalda

    Palju oled joonud ve?
  3. Bonsuna foorumis ei tohi oma arvamust avadalda

    Seal oleks teema kustutatud. Aga vahet ei ole, võid teema lukku panna/ ära kustutada kui soovid.
  4. Bonsuna foorumis ei tohi oma arvamust avadalda

    Rüütel Maiväli teavitas ka koheselt Bonsuna foorumis, et siia teema tehtud. Archangel, kas ma peaksin nüüd häbenema, et selle teema tegin? Kas mul ei või olla oma arvamust? Ning loe postitus uuesti läbi, teema eesmärk polnud foorumit laimata!
  5. Bonsuna foorumis ei tohi oma arvamust avadalda

    Kas just mõõt täis, aga teinekord võiks olla rohkem tolerantsust ja kannatlikust. Ei saa ju olla nii paranoialine, et kui keegi natuke julgemalt midagi ütleb siis ta tahab kohe halba.
  6. rasvapõletust soodustav toidulisand?

    Kange kohvi koos rohke vahukoorega. Kohvi on termogeenne rasvapõleti.
  7. kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

    Loobusin trennijärgsest proteiinist, võtan hoopis valku kohupiima näol edasi.
  8. kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

    On suur vahe kas rinnale 20 seeriat või 10! Ja inimesed on erinevad, igaüks ei kustu peale 10 seeriat ära
  9. kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

    Ma ei kasuta ainukesena wifit! Pole kasutajat siin olnud.
  10. kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

    Tahtsin tagasisidet saada! Ja kas kõigega mis kirjutatakse peab alandlikult nõustuma? Kui kõigega nõustuda siis näiteks 10 vastuse korral on mul 10 erinevat teooriat kuidas treenida.
  11. kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

    If experience was so important, we'd never have had anyone walk on the moon. ~Doug Rader
  12. kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

    Paljud jõusaalitreenerid on ebakompetentsed. Tüüpilist 3 seeriat x 8-10 kordust jutu eest maksma ei hakka.
  13. kas peaks proteiine peale trenni ka tarbima või piisab valgust?

    Holger raamatutes liiga palju kinni. Pole olemas inimest kes ei kannataks 30 seeriat rinda teha, naeruväärne! Iga seeria ei pea suutlikuseni minema. Kord nädalas selline pull on " ohutu" aga samas effektiivne. Mugav on lihtsalt öelda ja kaagutada ,et ületreening bla bla.
×