Jump to content

Tartlane25

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tartlane25

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1987
  1. Piisavalt treeningpäevi?

    Tänud vastuste eest. Kuna toitumiskava olen järginud juba paar kuud, siis mõtlesin, et kasutan natuke valgupulbrit ka, kuna vaatasin et päris valgukogust kätte ei saa.(kehakaal x 2) Aga nüüd vaatasin natuke ringi, siis tuleb välja, et osad räägivad, et valk ei imendu ilma süsivesikuteta. Tõsi? Kas sellest piisab kui peale trenni teen valgusheigi endale piimast või täiesti puhtast kraani veest? Või peaks üldse mingit pulbrit juurde ostma? Aitäh
  2. Piisavalt treeningpäevi?

    Vot see on küll hea mõte, et teha terve keha korraga läbi. Kuid kas 8st harjutusest piisab? aga tavaliselt tehakse ühele lihasele juba 3 erinevat harjutust või see kogu keha treening tõmbabki nii läbi, et pole vajadust? Või äkki jaotada ülekeha treening 2 päeva peale, et esimene päev teen rind-käed-jalad ja ülejärgmine päev selg-õlad. Nii peaks saama 1 päeva vahega ülekeha tehtud ja siis tuleb nö 3 vaba päeva kus nagunii olen liikuvuses
  3. Piisavalt treeningpäevi?

    Tere, Mul siuke süsteem tööjuures, et 3 vaba ja 3 tööl. Kas on piisavalt norm kui ma esimene puhkepäev ja kolmas puhkepäev käin trennis või seda jääb väheks, et peaks tööpäeval ka 1 trenni sisse võtma? Kuna töö on ka liikuv, siis samas äkki on liiga väsitav. Konkreetselt tahakski teada kas sellise tempoga on võimalik midagi kasvatada? Teine küsimus ka. Kui käin trennis, kuidas peaks päevad ära jaotama, et koormus oleks optimistlik? siiani olen teinud et selg-õlad, rind-käed ja siis jalad. Iga trenni lõppu ka kõhtu. või on mingi parem kava kellegil? Võivad tunduda rumalate küsimustena, aga rumal on see kes ei küsi ja rahmib teadmatult Ette tänades
  4. Toit lihase kasvatamiseks

    Aga palju seda kodujuustu siis peaks olema õhtuks grammiliselt ja mis protsendiga?
  5. Toit lihase kasvatamiseks

    Ise nagu saan kõhu täis, aga järelikult pole piisav saavutusteks. Aga oskaksite öelda, mida peaks juurde võtma menüüsse, kas sisi teha see kella 21:00 kodujuust või kohupiima värk? Aga kui teha nii, et lõuna lükata kella 13:00 peale ja teha kell 11 vahepala milleks on ka banaan ja 30g pähklid? Aitäh praegustele vastajatele
  6. Toit lihase kasvatamiseks

    Tere, olen 20a , 196cm ja 85kg Käin nüüdseks trennis, varasemaltki spordiga kokku puutund, et päris esmakordne värk pole see minu jaoks. Hetkel käin trennis 2x nädalas. Esimene kord teen rinda, jalgu, kõhtu ja teine trenn selg, käed, õlg ja kõht. Peeglist vaadata siis idagi on, aga ikkagi siuke kiitsakam olen. Siis nüüd mõtlesingi, et äkki toidust jääb midagi puudu, kuigi enda arust on küll super äge toitumiskava kokku pandud. Toongi teile päevase näite, mida söön: Hommik: 7:30 200g kaera/neljaviljahelbe puder, sinna teelusikatäis moosi. klaas teed, 2 keedumuna ja 2 leiva viilu. Lõuna 11:00 200g riis/tatar/kartul/makaron, tomat ja kurk, 100g sealiha/kana/kala, klaas vett, leiva viil, Vahepala 15:00 Banaan, 30g maapähkleid Õhtusöök 19:00 Juurviljad 200g või hautatud kapsas hakklihaga või praekapsas, tomat ja kurk, hapukoor, 150g kana/sealiha/kala Rägitakse, et söö kuskil 21:00 ajal ka veel kohupiima või kodujuustu aga siis kõht hakkab punnitama ja hirm on saada kõhupekki :D Peale trenni teen tavaliselt ka 30g valgupulbrit piimaga. Igatahes soov on saada suuremaks ja kas asi jääb toitumise taha või lih tlebki käia järjepidevalt trennis edasi ja küll tulemused tulevad? Ette tänades
  7. Hantlid

    Tere, Sai soetatud endale sisi 2x 15kg hantlid. Andmed:pikkus 185, kaal80kg, kui see midagi ütleb.. nii.. kas keegi oskaks midagi soovitada millega alustada, et kuidas need rinna-selja jne päevad peaks välja nägema, et mis harjutustest koosneb. Ei tahaks päris palju tühja ka vehkida, kes teab äkki teen valesti või koorman liiga ära ennast ja tekib pärast üldse küür selga Aitäh.
×