Jump to content

Elumega

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Elumega

  • Tase
    Algaja
  1. Protein No1 Kogus

    Kas piisab vaid 100ml koksist peale trenni, või pean seda päevas rohkem tarvitama.
  2. N°1 & Kogus

    Panen 100 ml pulbrit ja siis 200-300 vett peale või
  3. N°1 & Kogus

    Pakendil on kirjas et 4-5 spl pulbrit 200-300 ml veega. Aga oletame et sooviksin ainult kasutada seda peale trenni, kui suure koguse peaksin võtma kui kaalun 83 kg ja millise kugja ma peaksin sellele supilusikale peale jättma
  4. Vene Milk Protein & Kasutus

    Pakendil on kirjas et 4-5 spl pulbrit 200-300 ml veega. Aga oletame et sooviksin ainult kasutada seda peale trenni, kui suure koguse peaksin võtma kui kaalun 83 kg ja millise kugja ma peaksin sellele supilusikale peale jättma
  5. Vene Milk Protein & Kasutus

    no igatahes ma võtan õppust ja tegelikult pole mul sellest rahast kah kahju kui saan tulemusi näha
  6. Vene Milk Protein & Kasutus

    Ole sa meheks, andsid hyva nõu, aga yksasi mis on sellejuures kalb, on see et kui seda pidevalt ja õiges kogused tarbida, siis se teeb peaaegu 1000-1500 kr kuus
  7. Vene Milk Protein & Kasutus

    Pidasin silmas eelmises tekstid No 1-te
  8. Vene Milk Protein & Kasutus

    Äitäh Bert nõu eest, aga äki oskad öelda kui palju ma peaksin seda päevas tarvitama ja mitu korda oleks soovitav, kui kaalun 85 kg
  9. Vene Milk Protein & Kasutus

    Paljud arvavad et teeb paksemaks ja tekitab punnid seljale, aga äki keegi soovitaks midagi kvaliteetset mida ta ise kasutanud on ja mõjub kah ikka...
  10. rasvaprotsent

    Ma olen kindel et kui sa korralikult 3-4 korda jõusaalis käiksid nädalas ja lihtsalt sööksid mida tahad, siis sa peaksid oma päästerõngast kyll lahtisaama kõhuymbert, ja muide sa oled ju nii noor ja kuda sul se kõht veel ees on
  11. Vene Milk Protein & Kasutus

    Kas siis Vene Milk Protein polegi kvaliteetne või
  12. Palju keegi rinnalt surub

    Olen 18a Poiss Kaal 82 kg Pikk 186 kg 50x10 55x10 60x10 Max: 75 kg Ja kui kellegil on kommentaare siis öelge otse välja, ma vähemalt ei pannud juurde nagu siis eespool olijad, vaevalt et nad niipalju siis surusid nagu kirjas oli
  13. Vene Milk Protein & Kasutus

    Kasutan seda vene milk proteini, aga ei oska seda täpselt manustada. Pakendil on öeldud et peale sööki aga ma tahan ikka peale trenni, kui kahjulik võib selline asi olla tühja kõhupeale. Ja palju oleks yldse normaalne kogus korraga võtta kui kaalun 85 kg
  14. loll isu..........

    Kui sul kaaluga probleeme pole siis anna minna,sest isu on ju tingitud organismi vajadustest ja ära takista organismi vajadusi, aga kui on probleem kaaluga siis söö magusaasemel tykike peenleiba ja joo piima peale
  15. Tahaks nõu

    Ma isiklikult teen lihtsalt kõva soenduse, hyppenööri ja muidu käteringe jne, ja siis lasen tyhja kangiha oma paarkymmend korda sooja, siis väike venitus. Peale seda puhkan paar minutit ja siis veel paarkorda tyhja kangi ning minut puhkust ja lihased ongi täisvõimsuse saavutanud, ning võidki oma rekordi pystitada
×