Jump to content

norman21

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

norman21

  • Tase
    Algaja
  1. Ottile

    Tänud aga kas sellest lisa proteiinist siis oleks kasu
  2. Ottile

    Tegelikult ma mõtlesin seda et kui oled ajaliselt vähe trennis käinud näiteks ma olen 3 kuud
  3. Ottile

    Tere minul selline küsimus kreatiini kohta,kõik ütlevad et pole soovitav kasutada treeningu allgul ,aga sellest pole aru mina saanud miks,kas ta on siis allgul tervisele kahjulik või siis ei too ta paremaid tulemusi.Ma tean seda et allgul tulevad tulemused ka ilma lisa aineteta tahaks aga seda teada kas kreatiini tarvitamine tulemusi veel parandab või siis mitte.Oleks tänulik kui selle asja keegi lahti seletaks eelkõige ootan Otti arvamust.
  4. kreatiin

    Loomulikult ma mõtlesin lisa valku (valgu ja kreatiini pullbreid).Aga tahaks ikka vastust ka oma küsimusele kas massi ja jõu osas tuleb kiiremat lisa kui kasutada näiteks kreatiini ma olen jõusaalis käinud kusagil 3 kuud
  5. kreatiin

    Ma olen kuulnud ,et kui oled trenni alles lühikest aega teinud siis toimub areng ka ilma kreatiini ning proteiinita,aga küsimus selline,et kas midagi juurde annab näiteks see kreatiin kui oled alles mõned kuud treeninud
  6. 2 kuu trenn.

    Sulatõsi poisid
  7. 2 kuu trenn.

    trüki viga biitsale mitte piitsale
  8. 2 kuu trenn.

    Hullult kõva minu arust,mina olen ka peaaegu 2 kuud käinud rinnalt surun kusagil 10 kg rohkem,piitsale on ka kusagil 2-2,5cm juurde tulnud,aga ma pole lisa valku ka tarvitanud
  9. Mis te arvate

    Tänud
  10. Mis te arvate

    Tere tahaks eelkõige teada Mareku ja Otti arvamust aga eks teised võivad ka oma arvamust avaldada.Küsimus selles et mis te mu toitumise kohta arvate.8.00 0,5 l jogurtit või maisihellbed piimaga.12.00 kartul lihaga 0,5 l piima.17.00 peale jõusaali 250g lahjat kohupiima kuhu on segatud 1 muna ja 3 banaani.19.00 makaronid kartul riis või mõni muu asi lihaga.22.00 250g lahjat kohupiima 1 munaga.See on ülldjoontes mida ma söön.Tahaks arvamust menüü kohta mida võiks seal muuta,kaal on mul 90kg pikkus 188cm
  11. Treening kava

    Tahaks nõu eelkõige Mareku käest oma treeningkava kohta,et kas see on väga metsas või on nii mõtet teha.Teen trenni 3 korda nädalas 1-1,5h.1.Kanng 4 seeriat 2.Küünarvarte kõverdamine alablokil(biitseps)4 seeriat. 3.Liblikas(rinnale)4 seeriat. 4.Õlalihastele trenasööril 3 seeriat. 5.Kalldpingil kanng kittsa haardega 3 seeriat. 6.Allasurumine blokil(triitseps)3seeriat. 7.Kõhule kalldpingil 4 seeriat.Seeriate vahet pean 1-2 minti,Harjutuste vahel 3mintiJõusaalis olen käinud 2kuud.
  12. Tahaks nõu

    Tere minul on selline käsimus ,et kui tahad proovida rinnalt surumise maximumi,kui palju oleks siis mõtekas viimase treeninguga vahet jätta.Ja seda tahaks ka veel teada mida enne max raskuse proovimist oleks mõtekas teha,et kas kohe külmalt proovida või mingi raskusega allgul sooja teha,kuidas näiteks võistlustel tehakse
  13. Jõu ja lihaste vahekord?

    Mis vahe on ülldse jõu kasvatus ja lihase kasvatuse treeningul
  14. Valk..süsivesikud?

    Täname.
  15. Küsimus Protein No1-e kohta

    Ma olen käinud jõusaalis 2kuud,kas mul oleks kasu sellest proteiin1 tarvitamisest.
×