Jump to content

antsovna

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

antsovna

  • Tase
    Algaja
  1. Naharebendid

    ma tuhlan siis veits eespool. aga äkki on selliseid tarku inimesi kes mulle kohe oskaks abi anda:)
  2. Naharebendid

    naharebendid, kuidas neid vältida? kreemitada enne trenni?vms
  3. hämming.

    ma ise ka loodan , et see ainult hea:) millal see kaalupoiss siis suurenema hakkab ei tea.
  4. valu

    mul oli täpselt sama jama ..täpselt sama harjutusega..lihtsalt ei teinud kuskil 2 nädalat trenni ja mulle see vähemalt aitas =)
  5. hämming.

    mingi perioodi vältel..ütleme siis umbes poole aastaga on mu lihasmass tunduvalt suurenenud, kuid kaalu ple grammigi juurde tulnud..öelge mismoodi on siuke asi võimalik?
  6. proteiin no.1 kohta

    minu teada peaks supilusikatäis 5g olema..võin ka eksida.
  7. rahvas !

    Suht tavaline teema siin küll , aga siiski loodan hüvale nõule. Nimelt mida arvate sellest kavast: 1 .päev rind biceps käsivars 2. päev õlg reied kõht 3 .päev selg triceps säär
  8. Küsimus 4 päeva kava kohta?

    Minule on see kava andnud päris häid tulemusi ja ei saa kurta et läbi ei võtaks.
  9. väike küsimus.

    aitäh:)
  10. väike küsimus.

    oskab keegi veel asjakohast nõu anda? või lihtsalt peaks kava muutma..seda kava mis praegu olen aint teinud 1kuu
  11. väike küsimus.

    Probleem selles et osadel harjutustel on mu jõunäitajad väiksemaks läinud, osadel jällegi tuleb jõudu pidevalt juurde. Milles võib probleem olla? Ise küll ei tunneks et oleks ületreeninud või midagi sellist.
×