Jump to content

raidzz

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

raidzz

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 19.07.1993
  1. Raske seis.

    Olin maal,seega ei saanud eile kirjutada!Täna seis sama mis ennegi,suu kuivab ja väsimus,ning jah joogijanu!Pean vist arsti visiidile:
  2. Raske seis.

    Magamatus,siis sõin suhkrut palju.Kui kõhnenema hakkasin siis oli mul väsimus ja liigne joogi janu ja käisin pidevalt vetsus!Suu kuivab siiamaani,ning söögiisu puudub,ning süda peksab ja nägemine on hägune!
  3. Raske seis.

    Tegelen poksiga.Aga nüüd probleem,et enne kui poksiga alustasin olin kont,aga siis läksin suht pontsakaks ja raskeks:Pikkus 172-kaal oli 73kg,aga nüüd probleem,et olen sama kondine nagu enne poksiga alustamist:kaal on nüüd 66kg,et rinnalihas kahanes paaripäevaga suht kiiresti.Sõin küll korralikult,aga kaal hakkas langema,suht rikkus tuju ära natuke!Kuidas saada tagasi vormi?????
  4. Tugev allalangus!

    Tervis on korras enamvähem,aga halb on see,et nii kiiresti ei saagi tagasi normkaalu,see võtab aega??
  5. Tugev allalangus!

    jap,tunnen ennast nagu mõni anorektikust modell!
  6. Tugev allalangus!

    trenni ka pean edasi tegema lisaks söömisele?
  7. Tugev allalangus!

    Tervist,probleem selline,et ma tegin tugevalt trenni väga raskete kangidega ja sõin suht normaalselt,süsivesikuid ja vitamiine,aga vähe valku,aga nüüd jätsin trennitegemise katki ja nüüd olen nii kondiseks ära läinud,igalpool on nukid väljas!Õlg on kondine ja käevarred ülipeenikeseks läinud,trenni tegin siis paistsin suht normkaalus olevat,aga nüüd kõnn mees !Ma 17 ja 175cm pikk,kaal 58.
  8. kas kaks korda võib

    just seda muskli kasvatamise trenni
  9. kas kaks korda võib

    trenni teha,päeval ja õhtul ??
  10. Otsin trennikaaslast

    mis arvad siis??
  11. jooks kesklinnast lõunakani??

    järelikult teen õigesti!!
  12. mida ma saan sellest jooksmisest,kui ma jooksen igapäev Tartu kesklinnast lõunakeskuseni, ilma suurema puhkuseta??
  13. Otsin trennikaaslast

    ise otsin ka jooksukaaslast,jooksen ka kesklinnast lõunakeskuseni,kes soovib koos joosta??
  14. trenni söök

    ju siis ka valget sööma,seda head valke täis asja
  15. miks mina peaks tablette ja toidulisandeid võtma

    õiget juttu ajad,ma liigun palju,sõõn vaheldusrikast toitu ja rämpstoitu söön väga harva!!!
×