Jump to content

RonnyR

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

RonnyR

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 31.07.1990
  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Olen see sama Gmasteri kambajõmm, kes CXWorxi läbi tegi.Paar sõna siis CXWorxi kohta ka.Kiidan antud rühmatreeningut kuna 30 minutiga said kerelihased korraliku sutsaka ilma pikema eelmänguta Põnevus oli suur, sest ei teadnud päris hästi ,mis ees ootab kuid ootused olid Les Millsi programmile kõrged.Kokku 6 osa,mis omakorda mitmeks harjutuseks jaotusid.Soojendus oli sorav ja sai kenasti naha soojaks.Kavas oli palju harjutusi,mida ei olnud järjepideva treenijana kerelihaste treenimiseks varem kasutanud.Samuti said sutsaka õlad ja tuharad.Kindlasti saaks tehniliselt oma sooritust parandada kuna puudus eelnev kokkupuude kummituubidega ning koordinatsioon tahab ka natuke harjumist. Kuna olen TÜASKi klient siis loodan,et CXWorx'i võib leida ka sealsest rühmatreeningute tunniplaanist.Pean kere(-süvalihaste) treeningut enda jaoks ääretult oluliseks,sest olen hambaravi tudeng ja mul tuleb nii edasiste õpingute jooksul kui stuudiumi lõppedes töötades olla sundasendites.Hambaarstide seas on just selja ja kaelaga seotud probleemid kõige levinumad, pole ka harvad juhused kui nende tõttu jääb karjäär praktiseeriva arstina pooleli.Kindlasti on treenitud kerelihased võimalus vältida võimalikke hädasid.Teen CXWorkx'le kindlasti reklaami nii kaastudengite kui ka tuttavate seas ja soovitan sellest osa võtta vahelduseks jõusaalitreeningutele.Lihasväsimust on keres korralikult tunda ja eks näis,mis tundega homme hommikul ärkan.
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    1 hääl Mart Muru-le
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    "Väänasid need Ott ja Tokko mis väänasid, kuid tumedama grimmiga said vägisi vaid käed kokku"
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Isa ja ema ?
×