Jump to content

karma

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

karma

  • Tase
    Algaja
  1. no nüüd tuleb mitu küsimust korraga

    kui ma üle ühepäeva teen kas siis ei ole ületrenni?
  2. kas proteiin No.1 aitab?kuskilt ma lugesin et ilma proteiinita ei kasva midagi.ma olen ligikaudu aasta trenni teinud ja tulemust on.mingit proteiini ma ei kasuta.mis te soovitaksite mul edasi teha?
  3. no nüüd tuleb mitu küsimust korraga

    huvitav mulle on õeldud kül ja ma ise näen ka et tulemust on.Kas siis kui ma teeks trenni üle ühe päeva kas siis oleks mu aastatulemus märgatavalt suurem? PS igapäev teen ma ligikaudu 1h trennija ainult biitsepsile ja triipsepsile sest ma tahan et ülakeha olex tugev ja alakeha treening toumub muidugi rattaseljas
  4. Kas keegi on nii palju jõusaalis pingutanud et oksele on hakkanud?Ja ma olen teinud trenni peaaegu igapäev.Seejuures puhanud umbes 2 päeva kuus.Kas see ei kahjusta mu tervist kui igapäev trenniteha?(ma teen üle ühepäeva kõvat trenni)
  5. ei mõju

    Kuidas sa trenni teed?Kas nii et tõstad niipalju kui isu on või siis tõstad niikaua kui enam mittekuidagi ei jõua? Ma tean ka sellist venda kes tegi 2 a trenni oma tuju järgi.Midagi tal nagu tuli juurde aga see oli ikka 2 aasta kohta üsna vähe.Tuleb kangi tõstaniipalju kui jõuad. kül varsti tulema hakkab.Aga kuidas endal tune on ,kas on jõudu nagu juurde tulnud?
  6. Vend Vähile

    Kõigepealt peab ütlema et tänu sinule ma olengi trenni tegema hakkanud.Sa oled suureks eeskujuks mulle. Räägi millal sa alustasid oma trenniga? Ja mis on olnud sinu eesmärgiks kui sa treni tegemist alustadid? Mul oli eesmärk et ma jõuaks teistele kehaehituselt järele(kõhna olin),kuid nüüd kus eesmärk on saavutatud ei saa enam pidama.Nii et lasen aga samas vaimus edasi PS.Õnnitlused ka minu poolt juubeli puhul
  7. Vend Vähile

    Kõigepealt peab ütlema et tänu sinule ma olengi trenni tegema hakkanud.Sa oled suureks eeskujuks mulle. Räägi millal sa alustasid oma trenniga? Ja mis on olnud sinu eesmärgiks kui sa treni tegemist alustadid? Mul oli eesmärk et ma jõuaks teistele kehaehituselt järele(kõhna olin),kuid nüüd kus eesmärk on saavutatud ei saa enam pidama.Nii et lasen aga samas vaimus edasi PS.Õnnitlused ka minu poolt juubeli puhul
  8. küsimus jalgratta sõidu kohta

    Kas siis nädalaga on näha juba tulemust? kui sõita 10Km päevas?
  9. kas see on tõsi?

    Kas see on tõsi et kui ule treenida siis lähevad käed uuesti peenikeseks ja kilod kaovad??? Seda kuulsin kuskil siin foorumis
  10. Ületreening

    Kui ma teen 2*15 kg hantlitega iga päev trenni nii et kohe päris korralikult võtab võhma välja.Aga kas keegi teab kas see ei ole ületreningu tegemine??
  11. mida aitavad õieti doidulisandid?(algaja)
  12. Ott Kivikale

    Tere Ott.Olen 17a vana/180cm pikk/64 kg.Ma tahan teada kes teen kõike õieti.Olen trenni teinud üle poole aasta ja kui enne tõstsin 50kg,siis nüüd tõstan 70kg(rinnalt surudes).Mingeid toidu lisandeid ega midagi ei kasuta,sest ei tea mis need õieti teevad.Ma ei käi jõusaalis vaid teen kodus trenni 2*15kg hantlitega.Ja saan ka tõstepingi taha vahest. Kas sul on midagi õelda selle kohta sest ma tahaks ikka normaalsel lihasmassi arendada.Praegu midagi nagu on juurde tulnud,agakui kähku hakkavad ikka lihased kasvama? Muidugi võivad kõik oma sõna sekka õelda.Ette tänades
×