Jump to content

liss79

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

liss79

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 13.01.1979
  1. Tahaks võtta kaalust kiiremini maha

    Ei saanud täpselt aru!Otsisin küll, aga mis lingilt ma need spetsid leian??? ...juba leidsin aitäh kõigile
  2. Sv enne magamaminekut?

    ok thnx !!! kõigile. Eks ma siis kirjutan kuidas edasi läheb .
  3. Tahaks võtta kaalust kiiremini maha

    Niie et kui mu päevane tarbimine peab olema 2500 kcal, et siis sööma pean vähemalt 1500 ....seda on hea teada !!! Aitäh Aga kas ma võin jätta siis ühe kokteili endale päevas ... ??? Tuleb välja et mul on tõsine probleem, ja ma isegi ei teadnud seda Kui keegi tahab mulle homseks toidulaua soovitada ....võtan meeledi vastu, spetsialisti poole ma ju enam täna pöörduda ei saa
  4. Tahaks võtta kaalust kiiremini maha

    Hommik kell 8 või 9 : 1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal kaks kroomi tabletti,1biocla tablett 1 prae või keedumuna lõunaoode kell 12 u. :kui hirmust nälga tunnen enne lõunat, teen taas ühe sama kokteili, aga vähem 13,3 gr prot.67,5 kcal tavaliselt aga 1 tomat ja paar finncrispi näkileiba Lõuna kell 14: 1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal kaks kroomi tabletti,1biocla tablett Õhtuoode kell 15.30 või 16.: 1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal kaks kroomi tabletti,1biocla tablett Õhtusöök kell 17.30 või hiljemalt 18 : Viil liha, umbes 100-200 gr looma või kanaliha Salatit:tomati,kurgi,paprika,ananassi,mozarella,hiinakapsa jms. Klaas tomati või ananassimahla Muidu joon vett. Kas peaksin kõike muutma Oma "varandust " kogusin 4 aastat. .......Igasugune kriitika on teretulnud ...peaasi et tuleb ka häid soovitusi. Võtke mind enda tiiva alla
  5. Tahaks võtta kaalust kiiremini maha

    Magusapatust kirjutasin,rohkem seda ei tarbigi. Aga äkki tarbin liiga vähe kaloreid päevas ? Sest kcal.ee ütles et päevanorm on mul 2500kcal ja miinimum 1200kcal !
  6. Sv enne magamaminekut?

    Nii et kui mina tahan kaalust alla võtta, siis kuidas oleks parem ...kas juua õhtul ka üks proteiinikokteil, või parem mitte. Olen praegu väga suur rasvumise 1 aste. NB! Püstitasin muide teema http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=32227 , sealt saab minu probleemist parema ülevaate
  7. Käin juba seda teed,et langetan kaalu Alustasin kaalulangetamist 2010 septembris. Läksin trenni- mis oli minu jaoks midagi väga uut. Niisiis nädalas käin kolm korda 55 min Zumba trennis.Kaalulangetamiseks joon 26,6g valgukokteili kolm korda päevas.Joon päevas kaks liitrit vett. Ja kaloreid söön keskmiselt päevas 405-max.1000kcal.Olin trenni alustades 90 kilo,ja pikkust on mul 164 cm ainult,vanus 32.Praeguseks olen kaotanud kõigest 5 kilo.rasvaprotsent oli 33 , nüüd on 28.No kokteilidega alles hakkasin kilosid kaotama, trenn üksi ja kcal jälgimine ei aidanud üldse. Aga detsembri algusest, kui sain kokteilid ka käiku ,hakkas kaal alanema . Teema algatasin,sest tahan teha kõik võimalikult õigesti, aga jõutrenni tahaks alustada alles siis kui olen juba kaalu vähemalt 70 peale saanud. Kas on kellegil mulle soovitusi, et kuidas saaksin kiiremini kaalust alla võtta ??? Ja äkki peaksin jõutrenniga juba varem alustama ??? .Tahaks nii , et kuus kaoks kuus- kümme kilo, kas kõigun õhulossides. Või oleks see kuidagi siiski võimalik.Praegu on siis 45 päevaga langenud 5 kilo. Söön ainult üks kord päevas , umbes 400-600kcal prae.Põhiliselt liha.ja tomat,kurk, lehtsalat,paprika jms.Kartuleid , makarone,riisi ei tarbi. Magusat siiski natuke, üks või kaks ruutu karlfazeri pähkliśoksi, selle vastu ma ei saa Nüüd siis küsin nõu, sest äkki kõik mu pingutused asjata ....ja kuidagi teisiti saaks efektiivsemalt???
  8. Sv enne magamaminekut?

    Olen üpris võhik kehakultuuri alal,siit ka küsimus: milleks on head või vajalikud öised valgud ????
×