Jump to content

tommy17

Kasutajad
  • Sisu loend

    21
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tommy17

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 10.04.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Pärnu
  1. Kuidas treenida seda osa kerelihastest. PILT !

    Mõte jäi veits segaseks
  2. Kuidas treenida seda osa kerelihastest. PILT !

    Tere Kas mõtlesid sellist jõutõmmet WlndPower http://www.youtube.com/watch?v=2QipiVdOYx4 Ning kehatõsted mõtleisd seda Ainult, et käed ei ole risti, vaid hoiavad hantlit käes ? Aitäh Sulle !
  3. Kuidas treenida seda osa kerelihastest. PILT !

    Oioioi..suured tänud, kuigi neid rippes jalatõsteid ja lamades jalatõsteid olen koguaeg teinud, siis seda hantliga ja viimast videot ei ole proovinud Kohe jõusaali neid proovima Suured tänud
  4. Tere, Oleks soov siis treenida neid lihaseid, mis pildil jäävad punase ringi sisse, Huvitav see, et mul korralik sixpack ees, aga nende puusade peal on täiesti sile ja pole üldse sellist väljaulatuvat lihast Soov oleks ka sellist saada, seega küsiks targematelt, et äkki oskate mõnda harjutust soovitada, et mis treeniks seda lihast, võimaldaks saada seda lihast. Ette tänades
  5. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Olgu, suur äitäh Tomster... Eks võtan siis ennast kätte.. Aitäh kõigile
  6. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    aga mul tõuseb pulss nii lakke kohe.. veits kiiremal tempol, bussi peale paar "kiiremat" sammu tehes pulss juba 120 :S....sellepärast ei jõuagi joosta..
  7. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Eieie..toas jooksmist ma ei mõelnudki Aga kui reaalselt ei jõua rohkem joosta kui 2km , siis see arendab, kui nädalas 4 x joosta 2 km ? Või kuidas see pulsi alandamine käib ?
  8. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Vb veits loll küsimus, aga kas kodus ka võimalik kuidagi kardio trenni teha.. Kolisin just Tartusse, tudeng, ja siin need trennipaigad jube kallid alguses.. hiljem küll lähen, aga alguses raha igale poole mujale, seega kas koduste vahenditega ka võimalik trenni teha ? Või inus mis aitab ongi jooks ? Aitäh
  9. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Ning kui ma hakkan pidevalt kardio trenni tegema siis saan enda suurimast probleemist lahti ?
  10. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Vabandust, mida sa mõtled selle termostaadi kõrguse all ?? Ei saanud hästi aru..
  11. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    trenni ajal pulss suht kõrgel, eriti kardiot ei saa teha...vastupidavus ei ole just kõige parem...midagi hullu pole... kuigi olen suht vormis kehalislt, siis vastupidavust ei ole...üle 2 km ikka ei jookse Olen proovinud küll seda arendada, aga ei arene Vererõhuga pole nagu probleeme olnud..
  12. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Ma olen just kuulnud, et mida rohkem joon, seda vähem higistan, sest piisava vedelikug saan enda raku temperatuurid hoida normis, ei teki rakusisest "ülekuumenemist"..
  13. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Nojah, ja seda pole võimalik ära hoida ? sest trepist alla käimine ei ole vist suur ülepingutus, aga pea ikka märg :S
  14. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Ma ütleks, et vahet ei ole... nii üksi kui ka teistega.
×