Jump to content

lexuz

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

lexuz

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.06.1995
  1. Söögikava.

    Andke veel nõu , mida peaks rohkem sööma hakkama ? Hetkel tegelen väga kõhulihastega , Ausalt õeldes mai tea toitumisest midagi Mida tohib süüa mida ei , niiet andke nõu . Aitäh .
  2. Söögikava.

    tere, mul on selline probleem , et ma teen kodus trenni (kõhulisaseid , kätekõverdusi ) , aga tolku eiole kõhupeal on kerge pekikene peal ja eitaha üldse ära kaduda ja käed on kuidagi kondised nagu söök eijõuaks sinna , Pmst mida ma söön , koolis on esmp , kolmp , reede praed , kartul ja mingi kaste vahepeal mingi vorst ja teisip neljap supp , pmst igakord käin söömas , kui koju tulen siis söön 5e ajal enne välja minekut kiirelt kerge võileib ja õhtul kui koju tulles sööön vastavalt tujule vahepeal ema midagi sooja teinud kartul ja hakkliha kaste vms . Pmst tahaks teada kas ma peaks rohkem sööma kohupiimasid ja värkke ja kuidas ma saaks kerge kõhulihase ja rohkem lihast kätele . Ajaa , üles poole põlvu on selline laiem koht kus on natuke sellis peki moodi asja niika natuke pepu peal , aga alla poole põlvu pole eriti midagi kerge lihas ja luu aind . Nii ,et tahaks teada mis sporti ma peaks rohkem hakkama tegema ja mida rohkem sööma . Ja olen 15.
×