Jump to content

pesto33

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pesto33

  • Tase
    Vaatleja
  1. Mis parim tee maha võtmiseks?

    Vhepeal üks märkus lehetegijatele... Kas ei oleks kuidagi võimalik, et teemad, nagu see siin, mis on korduvad võiks olla menüüs kuskil esimeste seas ..nagu et topped vms... sobrasin siin ringi ja vaatan et see teema ntks kordab ennast palju erinevates kohtades... tüütu ju kui kirjutad pika jutu maha ja siis keegi mainib et kle sellest on ammu räägitud... Ntks siin pika otsimise peale sain ma enda paljudele küsimustele vastuse... aga kas ei oleks mugavam kui saab otsida ühest kohast! Lihtsalt väike ettepanek....
  2. Mis parim tee maha võtmiseks?

    veel üks vaevama jäänud küsimus- Kas on reaalne/normaalne aeg 2kuud et võtta maha 10 kg.... kas kellegil on kogemust ja mis see endast nõuab...
  3. Mis parim tee maha võtmiseks?

    Tere.. Lugesin siin eelnevaid artikleid ja natuke ajas naerma... Kogu teema algas ju sellest et tavainimene küsis nõu kuidas paremini kaalust alla saada. VV oli juba oma vastusega peaaegu õigel teel kui järsku (nagu selles foorumis ikka kombeks) lendavad välja teadjad kes hakkavad pilduma teaduslike termineid ja üksteisega võistlema kumb teab paremini,.... selle asemel et miskit konkreetset soovitada... Ma saan aru küll et kutid kes on teinud trenni juba aastaid vaatavad ülevalt alla algajate peale ja nendel on selleks täielik õigus (kuna inimesed on ju vaeva näinud ja ainult kiidu sõnad nendele) kuid iga üks peab ju kuskilt alustama... olen samasugusel teel kui teema algataja kuid siiani ei ole viitsinud neid nõuandeid siin eriti teadmisteks võtta, kuna info on lihtsalt nii ebaselge ja vasturääkiv... Kui siis ainult tõsiste tegijate nõuandeid, kelle tulemused ei vaja kommenteerimist. Võin tuua näiteks mõned seigad mis minul on eba selgeks jäänud... 1) Toitumine... räägitakse et ainult et jogurtit ja vähe rasvast ja siis et söö valku jne... ühesõnaga tundub nii kesine menüü et kas muudest vitamiinidest ainetest puudu ei jää? Mis oleks need põhi numbrid siis mis tuleks ära süüa toidukordade ajal Süsivesikud /valgud / rasvad... et siis palju hommikul lõunaajal õhtul... 2) Treening. Kuna olen suht pikad päevad tööl siis ei jää eriti aega õhtuti trenni teha aga püüan kõigest väest.. Siit ka küsimus et kuna päevad on pikad ja väsitavad, samas ei ole väga füüsiliselt väsitavad vaid kohati sellised natuke stressavad siis kas sinna peale tugevat trenni tehes ei ole läbipõlemise ohtu? PS kordan et mai ole jah teab mis kulturist ega ka atleet vaid lihtsalt inimene kes tahab ennast vormis hoida... Loodan et sellest ei kasva nüüd edasi jälle mõni mahategemise-kirumise vastuste ahel..
×