Jump to content

anz

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

anz

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.07.1986
  1. Jälle surumine

    seeriate arv öeldakse alati enne ja siis korduste oma
  2. nõrk sõber

    Mnja, eks see ole see alguse värk, ega keegi ei ole alguses eriti meeletuid suurusi lükanud, kõik tuleb tasapisi. Peab lihtsalt püsivust olema. Alguses ongi see hea värk, et jõud on kiire tulema, mingi paar kuud käib ja siis on kohe teine asi
  3. mis viga?

    neli toidukorda on selline miinimum. Tavaliselt peaks päevas toituma umb 6 korda, ehk siis hommikul kõige raske toidukord ja mida õhtu poole, seda kergemaks läheb. Et kaalust alla võtta, pead süsivesikute tarbimist piirama, siin amazonis on kah igasugu arvutusmasinaid, arvutad palju sinu massiga inimene päevas energiat ( kaloreid ) kulutab ja siis vähendad seda nii umb paarisaja võrra, siis peaks ka kaal hakkama tasapisi vähenema.
  4. kõhulihased?

    Muidu amazoni lehel on vast selle kohta isegi kõige rohkem infi. Aga nu, eks teed kõhtu nagu igat teist lihasgruppi. Piisava vahega ( puhkus päevade mõttes ) ja siis kas 3-4 seeriat ja igas seerias 15-20 kordust. Ega seal muud erilist imet ei olegi nagu.
  5. Kui vanalt?

    Kui sa natukene rohkem uurimustööd teinud oleksid, siis teaksid, et valku sisaldavad päris paljud toiduained. Valk on lihaste ehitusmaterjal. Kuna sa seda iga päev mingil määral kasutad, siis ei saa see ka kahjulik olla
  6. natuke abi algajatele...

    ega seda saaliaega pole kaua olnud, ei vahetaks hetkevärki millegi muu tegevuse vastu. Saalis käinud 1 aasta ja 2 kuud, vanus oli 17 ja pikkuseks on siiamaani 1.73m, kehakaal oli tollal 60, hetkel 64,5 umb. ja seda kõike lihase arvelt, ka suuremast rasvast olen lahti saanud. Siiamaani pole keegi ütlelnud et ma oleksin peenike. Saal on eluviis, ma ei kujuta ette, et peaks midagi muud tegema kuna muude spordialadega tegelemiseks pole lihtsalt keha antud. Sprindis olen küll suht häid tulemusi saanud aga ükski muu asi ei anna nii head enesetunnet kui läbivõttev saalitrenn
  7. Endale näiteks piisas 2'st kuust. Käisin siis 3x nädalas. Pärast seda kaht kuud, ei olnud enam sellist erilist trenni tunnet, niisiis liikusingi edasijõudjate kava peale. Sellest ajast on ka paljudele sõpradele enam kui küll olnud. Muidugi on ka inimesi, kes võtavad kohe mingi suurema ja parema kava ning teevad selliste raskustega, mis neile sobilik. Hmm, pärast edasijõudja kava, ei tulegi nagu midagi uut, lihtsalt jagad oma trenni rohkem päevade peale laiali.
  8. Kreatiinid

    Kas kasutasid seda tai kane kreatiinitsitraati, et kõht valutama hakkas? Endal oli kah paar korda alguses nii. Lolli peaga tegin koksi valmis ja kohe uhasin alla. Kui kreatiini lisad, siis näed, et vesi ( sellega tegin mina ), hakkab nagu mullitama. See võiski seda kõhuvalu põhjustada, sest mingid gaasimullid eralduvad jne. Loodan, et said mõttest aru
  9. Suur mure kehakaaluga

    Kui peeglist vaadatuna korras oled, siis pole millegi pärast muretseda. See kaal ja kaaluga mõõtmine on suht utoopiline värk, võib vahel ikka mugavalt vigast panna
  10. toitumiskava?

    See tuleks jah odavam, see treeneri värk. Muidu treeningkava/toitumiskava üksinda oli vist mingi 500 krooni. Kui need koos tellida, siis oli odava. Ma nii mälu järgi panin hetkel, niiet paarisajased kõikumised on lubatud
  11. Nii, selline lugu siis, et kas olen mina pime, või ei ole veel sellist asja peal nagu enda avatari upload?
  12. Küsimus?

    Hmm, siis sain tõesti valesti aru Aga jah, siis pole midagi nuriseda, korralik süsteem, saab hakata isegi hulgim asju tellima
  13. toitumiskava?

    Mis see "mitte eriti trennialustaja" tähendab muidu? Ja Oti toitumiskavad on amazonis täitsa olemas, 'otsi' lahter abiks. Lihtsalt mugavdad seda natuke enda jaoks ning tip-top
  14. Küsimus?

    Ma võin küll eksida, aga oli vist ette antud mingi teatud kaal. Maksad 39.- , kui mitu toodet koos ei ületa seda kaalu.
  15. trenn peale puhkust

    Pärast pikaajalist pausi muidugi lihased valutavad. Täiesti normaalne minuarust . Tavaliselt pärast korralikku trenni valutavad nad isegi siis, kui trennide vahel ei ole rohkem kui 1-3 päeva olnud. Siis saan aru, et trennist on ikka midagi kasu ka olnud
×