Jump to content

GERLI=)

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

GERLI=)

  • Tase
    Vaatleja
  1. Mida teen valesti?

    Ei ole jätnud küll midagi mainimata... jahh, tarbin sellise treeningu kõrvalt küll ka Glytamiidi (Tai Kane Whey Peptine), kuid ka see mahub minu 1400-1500kcal sisse.. tean, et tegelikult oleks võimatu niipalju treenida nii vähese energiaga, aga mulle ei mahugi rohkem sisse kui aus olla.. mida siis tegema peaks ? Vägisi toppima ? Igatahes treeneri kohta niipalju, et ta pani üksnes KAVA mulle kokku..rohkem tema ei jälgi midgai.. ei mu toitumist, trenniaegu vms.. üksnes kava kokku ja valmis. Ja niimoodi olen treeninud jaanuari algusest saadik. Mõni päev on olnud ka näiteks ainult 3h trenni, kui olen pidanud tegema midagi muud sõitma kuskile kellelegi külla vms...) Aga enam-jaolt on ikka päevas 6h trenni. Eraelu isegi vist oleks nagu tegelt.. aga pean treeninguid tähtsamaks.. need teevad meele rõõmsaks ja tunnen liikumisest rõõmu! Aga siiski elan koos oma elukaaslasega ja kui tema on päeval töö, siis mina trennides ja öösel ikkagi näeme
  2. Mida teen valesti?

    Et jahh.. on küll nii, et 3h aeroobset ja siis jõudu ka veel.. treenerist niipalju, et ta pani mulle ainult jõusaali programmi kokku, muud ei midagi. Ja ega ma aeroobset järjest ei tee. Päev näeb välja näiteks selline, et peale kooli jõusaali, siis aeroobikasse, siis veel jõudu, taas aeroobikat jne. Rase ma nüüd küll olla ei saa(!) Aga jah.. enne jäi sellele küsimusele ka vastamata, et niimoodi on need kavad tõesti mul iga päev (mitte ainult 3korda nädalas). Äkki tõesti tõuseb siis kaal lihaste arvelt?! Sest peegel tõesti midagi koledat ei näita, kõhu pealt paistavad aina enam lihased välja
  3. Mida teen valesti?

    niisiis vastaks paarile esitatud küsimusele.. eesmärk oleks mul hoida keha ikka vormis, kuid ega lihaste vastu ka midagi ei oleks.. kas siis ongi normaalne selline kaalutõus??? Söön päevas üsna tihti.. hommikul, koolis, peale kooli, treeningute vahepeal... et see peaks kõik ikka tasakaalus olema.. ja vett joon ka endaarvates piisavalt.. ikka hommikusöögi kõrvale ja koolis on pudel kõrval koguaeg ja treeningute ajalgi joon. Seega ei saagi aru.. mida ma ikkagi valesti teen ? PS: Tänan seniste mõistlike vastuste eest!
  4. Mida teen valesti?

    Tere! Mul oleks probleemiks nimelt kehakaal. Ei, ma ei ole küll ülekaaluline kuid igal hommikul end kaaludes olen ligi pool kilo raskem. Ma ei saa enam üldse aru.. trenni teen meeletult.. päevas vähemalt 3h aeroobset (AKTIIVSELT) ja sama palju ka jõutreeninguid. Kava on mul treeneri poolt kokku pandud. Sellise koormuse juures peaks ju kaal alanema, kui söön kohe kindlasti kulutatust vähem kaloreid. Söön hommikul ligi 1dl neljaviljahelbeputru, päeva jooksul jogurtit, muna, joon ka piima.. söön lahjasid toite (suitsukanasalat, kalaroad) .. (oma hetkelise (!) 55kg kohta söön 110g valku ja piiran ka süsivesikuid.. ligi 130g päevas..rasvu saan üksnes teraviljatoodetest ja piimast.. maiustusi,friikartuleid ja muud rämpsu pole kuid maitsnudki)...päeva jooksul saan oma toitudest maksimum 1400kcal.. kas seda on siis palju?? Ma leian et minu treeningkoormuse juures mitte.. kuid miks siis iga päeb üle poole kilo juurde tuleb??? Nädal tagasi kaalusin oma 165cm juures 50kg.. nüüd juba 55... see ei ole ju normaalne ?!?! Teie, teadjamad, äkki teate, mida ma valesti siis ikkagi teen ja mida muuta tuleks?! Ette tänades...
×