Jump to content

abraham

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

abraham

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.05.1996
  1. Pärnu jõusaal

    MIs jõusaal on pärnus parim?ma tahaks nagu odavat ja et masinaid ka ikka jaguks. Kõige odavamad on kimber ja tennisehall aga kumb parem on ? või on veel midagi paremat?
  2. Rinnakorvi kuju, kanarind

    ma küsingi mis harjutusi peab tegema ju! ja mida sööma peale trenni ja tahaks veel teada mis toidulisandeid süüa?
  3. Rinnakorvi kuju, kanarind

    mis moodi see parem rinnakorv on nagu ees pool`? Mul on see keskmine kont ees pool, mida ma peaks siis tegema ?
  4. Rinnakorvi kuju, kanarind

    Tere. Mul on kanarind, mis harjutusi peaks jõusaalis tegema et see ära kaoks? Olen kuulnud et ainult rinna ja kõhulihaseid ka ei või teha, aga palun andke nõu. Keegi saaks mingi kava anda kus on kirjas mida teha ja siis mida sööma peale treeningut? Käin ka jalgpalli trennis. Mure on suur palun aidake ! Andmed: 177cm pikk 63kg raske vanus 14 aastat
  5. Rinnakorvi kuju, kanarind

    kurat karta on et ma pean ülakehe treenima!Ega ma ei arvagi, et kui treenin jalgu kaob see ära, jobu!
  6. Rinnakorvi kuju, kanarind

    Saaks öelda neid ülesandeid? Mida võiks sööma hakata? Mitu korda peaks käima jõusaalis(Nädalas). Kaalun 58kg ja 174cm pikk ja 14a. vana on see normaalne?
  7. Rinnakorvi kuju, kanarind

    mul on kanarind nagu see kont on siis ees pool sihuke kolmnurkne mis peaks tegema et see ära kaoks ka jõusaalis võib käija ja mis harjutusi seal teha ei oska teha vist õigeid harjutusi seal palun aidake ja vastake! kas teha rinna lihaseid või ma ei tea aidake!!
×