Jump to content

Egert17

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Egert17

  • Tase
    Vaatleja
  1. Sooviks.....treeningkava:)

    OLen juba 1,5 aastat jõusaalis käinud,aga õiget kava nagu pole veel olnud........lihsalt olen rinda ja kätt teinud...rinnalt läheb 85-90------sooviks lihtsalt sellist kava ,et olla vormis ja jõulisem mitte jõhkralt lihastes....ette tänades!
  2. Sooviks.....treeningkava:)

    OLen juba 1,5 aastat jõusaalis käinud,aga õiget kava nagu pole veel olnud........lihsalt olen rinda ja kätt teinud...rinnalt läheb 85-90------sooviks lihtsalt sellist kava ,et olla vormis ja jõulisem mitte jõhkralt lihastes....ette tänades!
  3. KUIDAS saada tugevaks

    Ma olen 189 cm pikk ja kaalun 75-76. Ma ei taha kulturistiks saada,aga jõudu võiks nagu rohkem olla ja siis nats vormikam. Oleme sõbraga juba 1,5 aastat käinud.....ja igasuguseid kavasi proovinud...enne tõstsime 60-nüüd kuskil 85-90.....kg.....aga kardame ,et asi on toitumises...kuna elame ühikas ja seal on see toitumine nii nagu ta on! Palju oleks normaalne jõusaalis käia ,et olla vormis ja normaalne.......ette tänades....
  4. Ma olen 189cm pikk ja kaalun 73-74kg.......arvan ,et see on vähe.....tahaks kaalu´juured ,aga mitte rasva kaudu.....! Olen käinud jõusaali 1,5 aastat....algul kaalusin 80kg........äkki oleks kellegil mingi treeningkava või toitumiskava.......JÕusaalis käin 3-4korda nädalas.....laupäeviti jooksen ka mingi 3,5km.....äkki siis keegi saab aidata......tahaks lihtsalt vormi saada.....ette tänades!
×