Jump to content

Aesir

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Aesir

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 02.05.1990
  1. Seljaprobleemid - lahendus?

    Jutt siis järgmine: Pikkus: 193 Kaal: 86 Vanus: 19 Alaselg on nõrk: 1) väsib seistes tihti ära ja hakkab valutama. 2) ei kannata koormust 3) on märgata skolioosi algeid - kalduvus ühele küljele, kuigi selgroog iseenesest on enam-vähem sirge. Põhjuseks tõenäoliselt lihaspõletik, mille tulemusena on paremal pool selgrooga tugevamad lihased. Arsti juures olen käinud, röntgen tehtud - enam-vähem sirge. Määrati füsioterapeudi juurde, natuke käisin. See oli tasuline, tulin ära - loll olin. Üldiselt nüüd on hakkanud rohkem huvitama mati peal trenni tegemine. Olen aeg-ajalt kodus jätkanud seljatreeninguid ja venitusharjutusi. Paremaks on läinud küll, aga ainuüksi videote abil ja üksi teha pole vast kõige mõistlikum ja juhendaja abi kuluks ära. Olen netist lugenud, et pilates peaks väga hästi keskunduma selja- ja kõhulihaste arendamisele. Samas bodybalance tundub nagu olevat hübriidsegu pilatesest, joogast jatai chi'st ehk siis seal on rohkem liikumist vist. Võib tunduda imelik, aga mind tõesti paeluvad mati harjutused rohkem kui jõusaal. Vähemalt seni kuni selg pole veel tugev, hoian pigem kangist eemale. Okei igaljuhul selline seis. Soovitage & arvustage palun, kas olen enam-vähem õigel teel või väga eksinud. Ja kui neid rühmatreeninguid võtta, siis kus oleks kõige parem ja soodsam? Tänan.
×