Jump to content

Bodybumpa1

Kasutajad
  • Sisu loend

    30
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Bodybumpa1

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 15.08.1995
  1. Jalgapall

    No, aga kas mingeid jõusaali harjutusi lisaksin ka`?
  2. Jalgapall

    See oli nüüd lahe?
  3. Jalgapall

    Nonii, oli siis juhus et lõpetasin jalgpalli ära üks paar aastat tagasi... Olen 14 aastane, pikkus mmm 162cm. Kaaluks on ligi 60 kg. Et ma tahaksin tõmmata ennast proffikarjäärile tagasi ning ma palun et te postitaksite midagi mida ma saaksin ette võtta et suve lõpus mängida eesti parimates jalkatiimides... Et skilli mul on ja kõik on olemas. Sooviksin siis mingit kiirus kava..
  4. reis valus

    Ega see pole minu arvates midagi muud kui et lihas pole harjunud sellega hetkel, et tee paar korda väiksema tempo ja väiksema kilometraasiga, et kui varsti ei valuta, siis tee trenni edasi. Kui aga valutab siis pöördu arsti juurde. Ning ära unusta venitust ja soendust, see võib põhjuseks olla.
  5. Rinnalihased.

    Kui sa mõtled nüüd kitsa haardega surumist, siis sa ei pea seda negatiivse kaldega suruma, tee tavalise rinnalt surumise puki ja kangiga ning treenib tripsi nii mis kole :D
  6. Minu kava

    No postitage palun
  7. Minu kava

    Nii, esitan siis küsimuse kava kohta jällegist Kas selline kava sobib nagu matu postitas? Päev 1: Kükk Rinnalt surumine Õlapress Rööbaspuudel surumine Päev 2: Jõutõmme Lõuatõmbed Kangi tõmbed vastu kõhtu Rinnalevõtt
  8. Kaalu langetamine

    Ma ei saa aru kuidas moodi sul saab olla kõht ees? Ning 172cm pikk ning kaaluksid 55kg, see oleks kahtlane..
  9. Jõusaal ja jalgpall.

    Meie vanuses ei te kõike jne, aga ma lihtsalt tõin sellise arvamuse välja, et treeningul ikkagi natuke teatakse kuidas teha, mitte kõike ning treenereid on ka kindlasti vaja. See on kahe otsaga teema mida me hetkel arutleme, no offence Sellessuhtes, et ma lihtsalt arvan et mingilmääralt teatakse, kes kui palju ja mida teab seda ei oska mina öelda. Kahju su selja pärast. Aga sellessuhtes et jahm, treenige edasi ja olge mõistlikud
  10. Jõusaal ja jalgpall.

    Vilps, täitsa vale arusaam. Olen isegi 14 aastane ning meie vanuses lapsed/noored tevad küll kuidas trenni teha kui on viitsitud natukene lugema ja vaevanäha et uurida. Lisaksin veel seda et meie vanuses on juba enesetundmine selline, et me teame oma piire ning ei hakata üleliigselt lahmima.
  11. Kodune treenimine?

    Ei, ma ütlesingi ta saab teha käsi jõusaalis, mitte selle kava põhjal, vaid selle põhjal et ta seda ütles.
  12. Jõusaal ja jalgpall.

    Teema algataja käib mu meelest 3 korda ndl trennis, aga eks mina olen sellise põhimõttega, et ta ise peab tundma kuidas tal parem on. Aga, treenerid väga ei tee neid jõuharjutusi, kui aga teevad siis on super. Teema algataja, tee omad järeldused ja tee trenni:)
  13. Kodune treenimine?

    Kui nii väga tahad sellist kava teha, siis enne jookse ja pärast seda teed need harjutused ära, aga miks sa jõusaali poole pole pöördunud? Seal saaksid käelihaseid samamoodi teha ning miks sa ainult käsi tahad arendada? Kogu keha hakka parem treenima..
  14. Dieetkava!

    Toitumiskava sulle keegi siin otseselt kirjutama ei hakka, kuna foorumist on see teema juba mitmeid-mitmeid kordi läbi käinud. Tuhna veidi foorumis ning vaata sarnaste pealkirjade alt mis inimesed on rääkinud
  15. Jõusaal ja jalgpall.

    No, sellessuhtes lõpp otsuse teed sina ise, kui suudad on väga hea kui aga mitte siis pole ka hullu. Edu sulle igastahes
×