Jump to content

jaanlepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jaanlepp

  • Tase
    Algaja
  1. Prantsuse surumimine

    See treenib ju tritsepit ju!!! Sedasi lamades teen 75-ga
  2. Prantsuse surumimine

    Kuidas FRA surumist tehakse? Kas keegi oskab seletada?
  3. Õla jõud

    kuuleb ma panen õlga 120 kiloga~!!! Rinnalt surun nüüd juba 230X 5 korda. Nüüd kavas koormust tõsta.
  4. Miks sa nii suur oled

    Palun vabandust et ma sind Kalmus vihastasin!!! Aga ma ise olen nüüd ka sealt peale korralikult trenni teinud lihas mass kasvab nagu ma ei tea mis asi!!! Ma tegelt ka ma ei tahaks Kalmusega tülli minna sest ma olen tänu teiele õigele teele saanud!!! Ma loodan et te olete ikka sama abi valmis nagu enne:)
  5. see on juba õige jutt ega ma ei viitsigi vaielda!!! OK rahu siis siia amazoni! ja me ei ole 67 kg:)
  6. kas sa ise võtad ültse kuskilt osa et nii palju plõksid siin!!! Olen ennegi öö klubides lammutanud!!!!
  7. Sooviks.....treeningkava:)

    kui ma saadan ka oma nädala kava sinna kas siis saab ka sellise kava et kuidas saaks kiiresti lihas massi kasvatada?
  8. mul on millegi pärast oktoobris kavas võistlema tulla!!! Vaata ennast siis hakka alles rääkima
  9. Palju keegi rinnalt surub

    Ma ei saa aru kas te elategi seal kangi all või!!! Ma ei saa aru kas te teisi lihaseid ka teete!!! Ma ise : Olen 18a kaalun 68 kg. ja max on 100kg ja trenni teen 65 -70-75 -80 ja lõpus 90 selline peab trenn olema!!! Aga selle eest teen ma sellist trenni kolma korda nädalas + käin jooksmas täiega ja teisi lihaseid teen ka täiega rind jääb ültse taha plaanile!!! Kuulege siis suruge end terveks.
  10. Ma ei tea kas sa sööd steroide aga see mind ei huvita ma tahtsin teada kuida oleks püramiidi parem teha või kas ültse on mõtet teha seda aga te võite midagi paremat soovitada et rinnalihas mass kasvaks???
  11. Aga tegel ka kuidas oleks siis paremini püramiidi teha et lihas mass kasvaks rokem???
  12. Miks sa nii suur oled

    Ma usun et alustatkse ikka mingi steroidiga!!!Aga nuh ma üritan ise ilma saada!!! Aga nuh olen liiga noor et võtta neid aga ma usun et eesti tipp on võtnud nigunii midagi!!! Aga ma tahaks teada kas te teete väga kergete kilodega trenni et lihas kasvab nii palju või?
  13. Artikkel Delfis..

    mida te teete siin te rikute siin oma mölaga siin selle amazoni maine ära !!! Rääkige midagi tarka aga ärge mölisege!!! Tõmmake endale koju sinna msn möisege seal nii palju tahate
  14. Mis parim tee maha võtmiseks?

    Kui aus olla siis. Ma soovitan teil suusa kepid kätte võtta ja metsa jooksma minna vat!!! Siis kui kuuaega olete trenni teinud siis näete kuidas teil see rasv kaob!!! Ausalt ka ma soovitan teil ka eesti tipp athleetidel ega see halba ei tee!!!
  15. Ma tahtsin küsida kuidas oleks parem püramiidi teha kas suuremast väiksemate kilode peale või hoopis väiksemast suurema peale???
×