Jump to content

voikarbes

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

voikarbes

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 09.07.1985
  1. küsimus siis pealkirjas. kuidas saada vett oma kehast välja. nagu olen aru saanud siis minu kaalukõikumine ongi liigsest veest. kuidas siis seda vett kehast välja meelitada?
  2. toitumiskava

    Sooviksin omale toitumiskava. täpset menüüd mida järgida, et kaalu langetada. Kust kohast ma seda saaksin?
  3. kaalu kõikumine

    tere Olen 24 aastane, sain augustis teise lapse, millega tuli juurde 20kg. olen 168cm pikk ja kaalun 85kg. Tahaks oma algkaalu tagasi 65kg. Teadsin juba ennem et nädalas kõigub kaal um 3kg 83-86kg vahel. Eelmine nädal alustasin trenniga. Esmaspäeval tegin kodus bodijami ja bodycombatit, söön päevas 3 korda, hommikul võita kaks leiba, lõunaks soojasööki ja õhtul enne kella 6te värsket salatit kahe röstleivaga, joon vett ja 2kl piima. Teisip tegin bodycombatit, söök oli sama. Kolmap bodyjami ja söin 4korda, putru hommikul, lõunaks salatit, õhtuks sooja sööki ja siis veel peale 6te salatit. Neljap bpdyjami ja viskasin õues tunnikese lund, söin sama moodi 3x päevas. Reedel venitasin end paari minutilise joogaga ja söin 3x päevas. Laup jälle bodycombat ja sörkisin 1km. Kaal siis E-84,9; T-84,5; K-84,2; N-83,9; R-83,6; L-84; P-84,5 ja E-85,4 Samasugune kaalu kõikumine oli ka siis kui ma trenni ei teinud aga siis ma igapeäv ei kaalunud. Kallun end igapäev samal kellajal samade riietega, ka kaal on alati sama kohapeal.Rinnaga ei toida juba kuuaega. Mida ma valesti teen? Millest selline kaalu kõikumine? Näksin väga harva ja kui siis ikka puuvilja. Värkse salati teen ka ise, tomat,kurk,kapsas,sibul,juust ja vahest ka sinki ja paprika.
×