Jump to content

mustafa

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mustafa

  • Tase
    Algaja
  1. liiga palju lihaseid?

    Ytle kuidas on se voimalik shapinguga 6 kuuga,lihased,naine...absurd.
  2. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    Ma saan sellest aru,Marek on andnud hindamatu panuse Eesti kulturismi arengusse.Temalt kysida on lihtne kuna vastab asjalikult ja annab hyvasid nouandeid.Erinevalt nii monestki teisest nn.spetsialistist.Ei sa aru aga sellest,et Marek armastab seda spordiala pole kysimust,ta on fanatt(heas mottes,ta seda ka oli v.on siiamaani).Marek teab hasti millega ta riskib kui tarvitab selliseid aineid,olgu siis diureetikumid v.lihasmassi suurendavad ained.Kuid kas saame raakida temast nyyd kui suurest sportlasest.Kui se dopinguteema oigeks osutub siis...Ta teab ju,ained tapavad inimese organismi,kas ta teeb seda meelega,et just loppudelopuks Otile ara panna kui jah siis kuhu on kadunud lause v.deviis*Sporti tehes terveks ja tugevaks*.Tean omast kogemusest milline kiusatus tekib kasutada midagi,eriti kui oled saanud katte teatud taseme.Vaatad peeglisse ja oled ikka omaarust pisike.Minule mojus kulturism igaljuhul psyyhikale.Enamus aega keerles ymber selle,trenn,saal,toitumine.Aitas mulle siis kui oli vastupandamatu soov kasutada midagi nn.dopinguainetest.Eriti lihtsaks tegi asja doping ainete kattesaadavus pealinna saalides.Marekile lohutuseks,et ta on minuarust alati parem olnud kui Ott.Edu ja moistust soovides,tehke trenni,omandage kogemusi,oma elu kallale pole selleparast vaja minna.
  3. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    Kunagi nii umbes 1 kuu tagasi kysisin Marek Kalmuselt,et miks sa nii suur oled,egas ometi...ta vastas siis,et on terve igaviku trenni teinud,yhesonaga puhtalt sellisele tasemele joudnud.Huvitav mis ta mulle nyyd vastab.Kas tasub yldse sellist meest kuulata,soovitusi jagamas jne.Mina teda enam kyll ei usu isegi kui ta puhtalt edasi teeks.Sorry aga palun aitab sellest jutust,et mina olen puhas.Se lalin dopingu mittetarvitamisest ajab juba oksele.
  4. 2003 a. jõutõstmise edetabel

    Tulemusi pole,seks
  5. > Rinnalt surumine <

    Mehed ma ei saa aru miks meie tipud seda teemat ei kommenteeri,no seda metaani asja.Ootan huviga...
  6. hr. kiivikale

    See,et jah on nii vist jah.Aga egas ei pea ju nii olema.
  7. Kaalu juurde, rasva vähemaks.

    Ma arvan,et kui teretad steroide siis see ikkagi ei aita.Peaks kasutama Kretabox tablette ja Marexsani toonikut.Ise kasutan ,aitab.
  8. süsivesik

    Pahaks aetud kasemahl peaks asja korda ajama. Veits karusitta leiva peale ja asi ants.
  9. peeretamine, kas tavaline nähtus?

    Teate,lugu lehkab laiba jarele.Ma ise arvan,et hakka testamenti kirjutama.Pikka pidu ei ole.
  10. Soovitage jõusaali

    Tead,Minnakene puhka kyll yle l'heb.
  11. Mida võtta/osta ?

    Kulla mees sa oled asjast tsipa valesti aru saanud.Ei saa olla nii,et samas tahad kasvada ja rasva kaotada.Miks siis on olemas massi ja kuivatamis periood.See mida tahad koos ei ole lihtsalt v]imalik.
  12. eesmärk

    Lihas,tead sa oled esimene mees siin kes valgustus hantleid t]stes.Tead neil enamustel polegi erilist eesm'rki,nad lihtsalt tahavad ennast n'idata ja siis kaifivad seda kui keegi midagi ytleb.Tee trenni enese l]buks ja oled ise rahul.
  13. Miks sa nii suur oled

    Kas on see tosi,et ilma keemiata nii suureks saab.Sama kysimus ka Otile.Ette tanades teie suur austaja.
  14. Vaevavad küsimused rinnalt surumise kohta.

    kas siin pole mitte tegu uletreeninguga,sa kirjutad,et viimased neli kuud oled teinud sama raskusega.
×