Jump to content

siim92

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

siim92

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 08.04.1992
  1. Kurat, foorumites polnud küll kuskil öeldud et ülevaatus 6st lõpeb, meili ka pole saanud.
  2. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Panen siis ka paar pilti üles. Reval noorterühmaga liitusin selle aasta jaanuaris, alles siis hakkasin selle alaga tõsisemalt tegelema. Enne seda käisin vahelduva eduga jõusaalis aasta aega, küllaltki seosetut treeningut tegemas. Igatahes, sügisel võistlesin noortes ning kogemus oli super, plaan on minna kevadel uuesti ja siis juba juunioritesse. Kaal piltidel 91kg ning pikkus umbes ~185cm. Kurat, päris paksuks ennast söönud juba
  3. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    Tere Ott, ma tuleks siis veerand kuuest kui sobib
  4. Noorele tööd ja raha.

    endal ka aed olemas nii et ei oleks midagi uut siim.veri@gmail.com
  5. Ketsid/harilikud tennised

    huvitav kas neid harilikke odavaid tenniseid kuskil tallinnas 48-49 suuruses ka saadaval on? pole kuskil näinud
  6. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    mul oleks suur huvi asja vastu, kuid kahjuks hakkasin seda foorumit kuu aega liiga hilja uurima, kas enam toimub midagi?
  7. Soovitusi minu treening ning treeningkava kohta

    oeh, võtsin fitnessi esilehelt endale hoopis sobiva kava, oleks võinud rohkem ringi uurida enne siia postitamist, kuid siiski aitäh abi eest!
  8. Soovitusi minu treening ning treeningkava kohta

    selge, aitäh, proovin siis õlapäeval joosta, loodan et ei hakka segama. siiski oleks veel üks küsimus seeriate kohta E:Rind, triitseps, kõht. esmaspäeva näitel toon siis. Teen 2-3 erinevat harjutust igale lihasgrupile, ehk siis 3 erinevat harjutust rinnale, näiteks horisontaalis surumine, lendamine, pos kangiga surumine, kuid mitu seeriat ma teen iga harjutust? 3-4? ehk siis oleks kokku 9 seeriat rinda esmaspäeval?
  9. Soovitusi minu treening ning treeningkava kohta

    ma olen tegelikult enne jalgadele küll jõudu teinud, päris korralikult isegi, lihtsalt viimased 2 kuud olen selle asemel pikka maad jooksnud E:Rind, triitseps, kõht. T:Selg, trapets, biitseps. K:Puhkus N:Õlg R:Jalg, kõht selle kava kohta tahaks veel küsida et mida ma laupäev pühapäev teen? puhkan? Ja kui teen iga lihasgrupi jaoks 2-3 erinevat harjutust siis mitu seeriat ma peaks iga harjutusega tegema? Ja millal ma peaks pikka maad jooksma?
  10. Soovitusi minu treening ning treeningkava kohta

    mida sa täpselt mõtled selle all? näiteks esmaspäeval mitu seeriat rinda peaks tegema ja milliseid harjutusi peaks tegema? rinnalt surumine, lendamine, kaldpingit surumine, kõik? ja neljapäeva kohta kui ainult teen õlgu, siis tuleb ju ainult mingi 10 seeriat trenni peale ja midagi muud ei tee? 30min trenn siis?
  11. tervist, teen siin oma esimese postituse ning tahaks teada soovitusi ja mõningatele asjadele vastuseid oma treeningu ning treeningkava kohta olen käinud jõusaalis umbes 1.7 aastat kaal kõigub 90kg ümber ning pikkuseks on 186cm ja olen 17 aastane, aprillis 18 käin hetkel 5 korda nädalas jõusaalis toidulisandeid pole kunagi söönud ning selle kohta tahaks ka küsida kas peaks? mingit konkreetset toitumiskava pole kuid söön iga päev peale trenni korralikult kõhu täis, süües mune, juues mahla ning piima treeningkava olen ise teinud siit sealt kuuldu põhjal: ma ei tea eriti harjutuste nimetusi nii et proovin neid nii hästi kirjeldada kui võimalik 1. trenn soojendus, jooksen rahulikult 5ringi (1km) venitan umbes 5min 1) teen kaldpingil 45kraadi all ( ehk siis kaldpink on kaldu poole peal ) 4seeriat rinnalihastele antlitega üles surumisi 8-12x 20-28.5kg suurused 2) tasapinnalisel kaldpingil teen lendamist 3 seeriat 8-12x10-13.5 kg hantlitega 3) tõstan kangi sirgelt nii et käed ei paindu vaid ainult õlad liiguvad üles, teen turjalihast või kuidas seda nimetatakse 5 seeriat, 6-12x 70-100kg raskused 4) teen ploki alla tõmbeid sirge pulgaga vastu rinda tõmmates ise kergelt kaldes olles ülaseljale 5 seeriat, 6-12x 60-85kg 5) teen hantlitega 3x seeriat ette ning 3x seeriat kõrvale tõstes 8-10x 10-13.5kg 6) teen 3 seeriat biitsepsit väikse kangiga küünarnukid paigal, 6-10x 15-25kg peal(ei tea palju väike kang kaalub) 7) teen 3 seeriat triitsepsit kas pingil pikali olles kangi üles surudes nii et küünarnukid on üleval paigal ja ainult käsivarred liiguvad või teen ploki allasurumisi, olenevalt tujust 8) teen rööbaspuude sarnasel pukil jala üles tõsteid 3 seeriat, 12-16korda, jalad sirged 9) teen ühele ja teisele poole kõrvale kaldeid raskus pea kohal ja käed sirged 3 seeriat, 10kg raskusega 10) teen kitse peal jalad rippseina pulga all keha sirge 10kg raskus kätel, käed sirged ülakeha painutusi 3 seeriat ühelt poolt teisele 16x 11) jooksen 2 ringi lõdvestuseks ( 400m ) 12) venitan 5min 2. trenn sama soojendus ning venitused 1) teen rinnalt surumist 4 seeriat 7-12 korda raskustega 70-90kg 2) jõutõmmet 4 seeriat 6-12 korda raskustega 70-100kg 3) teen sõudmise sarnast taha tõmmet plokiga, 6-10x 3 seeriat 60-85kg raskus 4) teen samamoodi õlgu nagu esimene trenn 5) 3 seeriat biitsepsit kalde all ( ei oska hästi selgitada ) hantlitega 14.5-20kg 6-10x 6) triitseps jälle, erinev harjutus eelmisest trennist olenedes 7) 5x seeriat kõhulihaseid masinaga, pead end nagu kerra tõmbama, 12-20x raskustega 40-60kg lõdvestus, venitus 3. trenn soojendus, venitus 1) rinnalt surumine 6 seeriat 7-12x 70-90kg 2) õlad jälle, sama moodi nagu 1. trenniga 3) 6 seeriat biitsepsit pingil istudes küünarnükk reie peal hantlit üles tõstes, 7-12x 10-16.5kg 4) triitseps 5) samasugused kõhulihaste harjutused nagu 1. trenn lõvestus, venitus 4. trenn soojendus, venitus jooksen areenil 50 ringi keskmise tempoga ( umbes 10km ) muidu jooksen metsas aga praegu lumega eriti ei kipu lõdvestus, venitus ja nii ma olen treeninud viimased 4 kuud, olen kuskilt kuulnud et iga 2 kuu tagant peaks kava muutma raskemaks ja lühemaks ja siis 2 kuu pärast jälle pikemaks ja kergemaks, kuid ma päris ise ei oska, äkki oskate aidata kõik soovitused ning arvamused on teretulnud, aitäh!
×