Jump to content

kallakalla

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kallakalla

  • Tase
    Algaja
  1. Isu

    tere! mul on selline probleem,et mul on koguaeg selline suur söögiisu.Kui ma söön magusat (mitte väga vähe)siis tunni aja pärast on jälle magusa isu ja sooja toitu söön ka. kuidas ohjeldada oma isu?
  2. söök

    küsimus oleks selles,et kui kaua ei tohi enne ja pärast trenni süüa. ette tänades
  3. Tere!

    kas selline asi aitab:S 55 - Koelbel (see on amazoni poes müügil)
  4. Tere!

    kas selline asi aitab:S 55 - Koelbel (see on amazoni poes müügil)
  5. HERBALIFE tooted

    tere! kuulsin sellisest kokteilist Herbalife,kuidas see mõjub kas inimesed on selle tulemustega rahul olnud?
  6. vesi ja trenn

    kas vett on tervislik juua ka enne ja pärast sööki ja milline trenn aitab kõige paremini kaalust alla võtta?
  7. vesi

    ksa vett on parem juua enne või pärast trenni?
  8. vesi

    ksa vett on parem juua enne või pärast trenni?
  9. Helinalt

    tere! mul on kodus AB sonig (kihulihaste treenimis aparaat).kas see on kedagi üldse aidanud? ma kasutan seda aga mul tekib hoopis punn kõht. Oskab keegi midagi soovitada?Või kasutan seda valesti?
  10. kalorid

    tere. mul tekkis küsimus mix kaloriarvuti näitab et sokolaadi jäätis ei anna kaloreid?
  11. kalorid

    tere. mul tekkis küsimus mix kaloriarvuti näitab et sokolaadi jäätis ei anna kaloreid?
  12. Tere!

    ma söön iga päev mida külmkapist leian. korra päevas söön sooja toitu ja iga päev midagi magusat ka(magusast ära üelda ei suuda). kaks korda nädalas käin jõusaalis ja kord nädalas hüppan hüppenööriga u.20 minutit. (minu arvuti ei lase Sinu mailile kirjutada)
  13. Tere!

    ma käin kaks korda nädalas jõusaalis ja ühe korra nädalas hüppan hüppenööriga(u.20 minutit).kusimus on selline ,et kust ma saaksin toitumis kava,et alla võtta umbes 7-8 kilo. olen 15.a, 58 kg ja 160cm.
×