Jump to content

GunFighter

Kasutajad
  • Sisu loend

    36
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

GunFighter

  • Tase
    Algaja
  1. Peenisega 113 kg.

    Ta tegi k6va trenni. Sa ka ei saa rinnalt suruda 300kg, kuid keegi see ju teeb ja see on ka v6imalik
  2. Kodujuust ja kohupiim

    Teame kull, poodides. N2iteks T-Market, Rimi, Selver. Adressid on ka vaja?
  3. lihase valu on normaalne??v6i ei:)

    Kulturistidel on olemas selline väljend: No pain, no gain. Loodan et tõlkida ei ole vaja
  4. Hematogeen?

    Praegune hematogeen on raha raiskamine, midagi kasuliku seal ei ole. Vanasti oli küll hea asi, ta sisaldas lehma verd (hemoglobiin), raud. Teadmiseks, kui hakkad hematogeeni liiga palju sööma, uriini värv muutub mustaks
  5. Pelmeen

    Jah, täpselt. Kord nädalas ma söön mis tahan (kohukesed, pirukad, tordid, küpsised, shokolaad), see üks kord annab mulle hea tuju ja ei lisa sentigi rasva!
  6. mida peaksin kasutama?

    See peab ju olema psühhotroopne aine, kuna meie keha kasutab keskmiselt 10-15% oma jõust. Vaata mis kasutavad Ameerika eriüksused ja proovi ise!
  7. Kus trennis käid ja kus elad???

    Elan Tallinnas, käin Tööstuse 52 jõusalis
  8. Probleem

    Viga! Peale trenni sa pead sööma. Söö 5-6 korda päevas, iga toidukord peab sisalduma 20-30 grammi valku. ST mõtles seda, et sa pead sööma vähem kui kuulutad. Proovi teha 30 min aeroobset enne hommikusöögi ja kohe peale jõutrenni 30 min, see annab rohkem efekti
  9. Kiirelt ja aeglaselt imenduvad süsivesikud.

    Fruktoos ka magus, kuid tema glükeemiline indeks 35. Minu arust datlitel glükeemiline indeks umbes 70-80, nii et see on kiiresti imenduv
  10. Toitumisviis

    Kui makaronid, siis ikka Itaalia oma mis on tehtud Durumist
  11. mida trenni ajal juua ?

    Joon rohelist teed, ja v2ga sellega rahul!
  12. jooksmine, kas igapäev võib?

    Mees, siin on kulturistid ja jõutõstjad, mitte staierid ja maratonijooksjad
  13. Rasvapõletaja

    nurmsalu 6ige vastus
  14. kohvi

    Kohvi toime tapab suhkur ja koored, kui jood enne trenni, siis joo must kohv ilma lisanditeta
  15. Jõusaali kuutasu Tallinnas

    Jah, Tallinnas see asi on kallis, aga TAK'is mis asub Kadaka teel j6usaali kuutasu on 300 eek.
×