Jump to content

kiisupojake

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kiisupojake

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 19.02.1981
  1. Terekest. Minul siis õnnestus kah Tahaks kah seega teemast rääkida. Minule on kõik öelnud, et oleneb ikka põhiliselt sellest kuidas rase ennast ise tunneb. Mina nt ei saanud esimestel kuudel (nüüd siis juba 3 kuud) ültse trenni teha, eks natu oli hirm ka sellest, et eelmine katkes 7 ndal nädalal, aga ei saanud sellepärast, et jube väsimus oli peal koguaeg ja kui nats liiguatsid kasvõi jooksulindil kõndides siis läks pea justkui paksuks ja pidin ainult jalutama seal. Nii oli umbes 2 kuud peale seda läks suur väsimus üle, et saab natu aktiivsemalt kah. Aga ma siiski väldin jõutrenni ja kiiremat pulssi kardiomasinatel. Usun, et kasu füüsise hoidmisel on ka jalgrattasõidust, stepperist, kiirkõnnist ja ellipsist.
  2. Magusaisu

    ja nii ongi... mina pean kahjuks teatama, et olen nö. eluaegne magusasõltlane, kardan et see ei jäta mind kunagi maha, olen enamvähem selle kontrolli alla saanud kuid see jälitab mind siiski.. Ma olen selle korduvalt kontrolli alla saanud, kuid mitmel korral olen ka komistanud. Ei see ei tähenda, et ma tahvlite ja pakkide kaupa vitsutaks, aga iga päev on tunne, et tahaks. On juhtunud, et annan alla ja siis hakkab pihta, söön ühel päeval nt topsijäätise, siis teisel päeval tahan väikest sokolaadi patooni, järgmisel päeval tahaks juba mitut asja, järjest raskemaks läheb, kui annad alla, magusariiulitest möödumine. Teatud mõttes on see nagu alkoholism... ma ei lähe tohutute kogusteni olen nö. sõltlane kui annan alla muutub tahtmine suuremaks...
  3. Aitaksite?

    1-2 kartulit potitäie peale küll paha ei tee ma arvan, kõike peab ju sööma... või siis on ka 1 kartul palju??? Kas ``viimaste uuringute järgi``neid ei tohiks siis ültse süüa... ma ei usu...
  4. Aitaksite?

    eee...aga kus on suht süütud köögiviljad? Porgand, kartul, kaalikas, uba jne ??? Annaksid need supile jumet ja toegust ilma rasvata ja kõhu ka täis....
  5. Hea jõusaal Tartus, mõistliku hinnaga

    Tere, mina käin juba paar aastat MyFitnessis enne uuendust oli mõnus koduklubi, kõik väga sõbralikud ja treenerid abivalmid, nüüd kui on uus, siis veel parem, minuarvates. Jõusaal mõnusalt avar, ei ole koguaeg küünarnukkipidi koos, palju masinaid ja õhku (mina kui endine andunud BodyPumpi fänn olen oma pilgu nende nö. meestemasinate poole pööranud ja ausõna hakkan usku vist muutma ) ja muidugi ühiselt kepsutamise stuudiod ka mõnusalt suured, kõik mahuvad ära Ühesõnaga, mulle meeldib seal.
  6. BodyPump+jõusaal

    Aga nii: enne BP-i 15 min aeroobset (ellips või jooks või stepper) + BP + aeroobne 20min ?
  7. Mis toiduaineid te koju ostate?

    Eee, tahaks küsida, kas leib on täitsa kurjast - et süsikat palju? Seemneleib ja rukkileib küll jah hääks tunnistatud aga ma mõtlen vormileiba Pärnu leib nt. või selveri lahtine? Need nii nämmad võiga...
  8. ainult naistele

    Aitähh Jackie, arstiaeg juba pandud ja teen kõik vajalikud testid. Aitähh, soojade soovituste eest.
  9. ainult naistele

    Tean, et ei tohiks sellele koguaeg mõelda, mõistus ütleb mulle sama aga tegelikus elus... eks ma püüan
  10. ainult naistele

    No kui ma nüüd päris ausalt räägin siis olen viimased pool aastat üritanud aktiivselt beebiootele jääda.... samas ka trenni teinud (rohkem aeroobset ja nac ka bodypumpi) ja niivõrd-kuivõrd tervislikult toitunud (tuginedes siinsete foorumite tarkusteradele )... ja nüüd siis peale tablode järele jätmist on iga kuu üks jama ja samas pettumus kui paar testi jälle tehtud ja ei miskit.... vabandust nüüd sai küll hirmus isiklikuks mindud.... aga nii on... vbl mul libarasedus, kuna tahan hirmsasti
  11. ainult naistele

    Aitäh. Eks vaatame mis teeb.
  12. ainult naistele

    Hommikust, aga kas kellelgi sellist asja kah on, et päevad justkui harvemaks jäänud pärast aktiivsemalt treenima hakates, sellesmõttes, et käivad vähem või jäävad mõni kuu lausa vahel? Või on see ka jällegi mingi müüt?
  13. kaalust alla kiirelt

    Mina arvan, et see pole võimalik. Saad omale toreda toitumishäire hoopis. Nii füüsilise kui vaimse (mis isegi hirmsam ma arvan, enese piinamine).
  14. Hommikusöök

    Trenn mul ikka tavaliselt õhtuti. Peale viite. Siis peaks see hommikune munaasi õige olema
  15. Aeroobne & jõutrenn. Kuidas soovitate?

    kõrgema intensiivsuse kohta.... endale tundub, et intervall spinning 45 min on tõhusam kui 1,5 tundi ellipsil vehkimist...
×