Jump to content

Boymaster

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Boymaster

  • Tase
    Algaja
  1. Rasvakiht kõhul!

    Tere! Tekkis selline küsimus, et kas on võimalik kuidagi kõhul olevast rasvakihist lahti mingil muul viisil, kui on seda jooksmine??? Proovisin hommikuti jooksmas käimist, kuid kuna on põlvedega probleeme, siis olid terve päeva põlved valusad ja käiminegi raskendatud, seega jätsin pärast paari nädalast katsetust asja katki. Lootsin, et ehk on mõni teine viis selleks?!?! Ette tänades NB! Võib-olla on seda teemat ennegi puudutatud, aga kehva interneti ühenduse tõttu võtab selle teema otsimine kaua aega ja mõtlesin et nii on lihtsam.
  2. Hantlid???

    Kas keegi oskab soovitada poodi, kust oleks võimalik osta reguleeritavaid hantleid kaaluga 20 kg???
  3. Saun!!!

    Kas keegi oskab öelda kui palju kulutab umbes pooletunnine saunaskäik kaloreid???? Saun umbes 100 kraadi kuum.
  4. Rinnalihas!

    Kuidas oleks võimalik treenida rinnalihase alaosi ilma kaldpingita????
  5. Tavatoitumine

    lugesin foorumist mõnda teemat ning tekkis selline kysimus: mida mõeldakse tavatoitumise korrastamise all??? kas seda et ma söön kinldatel kellaaegadel kindlat toitu või mida? kõik asjalikud kommentaarid on oodatud!
  6. Lisaks tööriistade alla?

    kumb on korduste arv ja kumb seeriate arv???
  7. Biitseps!!

    Olen juba 2 kuud yhe raskuse juures ja mingit edasiminekut pole näha. Treenin järgmiselt: 4 seeriat ja igas seerias 10 kordust, aga nagu ma juba ytlesin tulemust ei ole. Oskab keegi mõnd efektiivsemat varianti välja pakkuda???
  8. Proteiin nr1'e kasutamine

    Kas proteiin nr1'e tarbimine ainult peale trenni annab mingit tulemust? Ja ylejäänud valgukogus tuleks toidust.
  9. Küsimus teadjatele!

    Olen 16 aastane ja tahax veel veidi kasvada, kuid samas ka trenni teha. Aga kuulsin et kõva trenn pidi kasvu kinni panema. Kas see on tegelikult ka nii või oli see lihtsalt kellegi väljamõeldis???
  10. Küsimus teadjatele!

    Olen 16 aastane ja tahax veel veidi kasvada, kuid samas ka trenni teha. Aga kuulsin et kõva trenn pidi kasvu kinni panema. Kas see on tegelikult ka nii või oli see lihtsalt kellegi väljamõeldis???
  11. > Rinnalt surumine <

    Kuna siin paljud soovitavad Sinu kava, siis tore oleks kui leiad aega mullegi saata. timmu.timps@mail.ee Ette tänades!
×