Jump to content

house01

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

house01

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 14.01.1917
  1. Kasutada midagi hetkel ära, see pole hetkel oluline. Põhjust rääkimiseks järelikult on palju. Ja krt tee mis tahad, ma olen vähe pettunud hr. Kiivikas`ses. a.-
  2. Kõhulihased

    google on su sõber. Istuva sõnni lahendus on ka huvitav, anna teada kui proovisid
  3. YouTube videod

    veel yks:) motivational. ps. asi fake, video editing, ei maksa tõe pähe võtta, ent mulle kyll meeldis vaadata, ( kusjuures vaidlused käivad, kas on fake või ei ole),. t. a.-
  4. YouTube videod

    El Camino del Rey suhtkoht julm. ytleks nii, et täna ei prooviks, vaatasin 2 mintsa, siis vaatasin edasi, siis edasi, kuni lõpuni. Karm. a.-
  5. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    enne ostu uurisin, nagu ikka tehakse. Polar rs800 ja pole kunagi alt vedanud. Oluline chekata, et akut jagub lisaseadmetel.
  6. Re: Alessandro: suhtkoht naelapea. Väga hästi kokku võetud. ____ Mulle tundub, et praeguses olukorras saab endale ausust ja otsekohesust lubada vaid see, kellel ei ole midagi kaotada - kelle jaoks kõik ongi kadunud juba. Aga Mareki jutt tundub kui rusikatega vehkimine pärast kaklust. Marek: oletame, et sul ei ole midagi kaotada ja sa räägid hetkel tõtt. Mida see teadmine muudab, kui su jutt Oti kohta vastab tõele? See, et ta on müünud/kasutanud. Palju selliseid mehi ikka tipus on, kes MITTE KUNAGI ei ole kasutanud? 0? Ja on keegi Oti suust üldse kuulnud "ma ei ole mitte kunagi ühtegi keelatud aineid kasutanud"? Mina ei ole. Minu arust on tähtis see, kas tema/sina praegu kasutavad või ei. Otil on ette näidata n negatiivset dopinguproovi, mida teil veel vaja on? See, et sa praegu Oti kohta minevikulugusid räägid, ei mõjuta mitte midagi. Loeb olevik. Aderi olevik on positiivne dopinguproov. Sinu olevik on eluaegne võistluskeeld. ____ Mul hetkel kujunenud sellised mõtted. Marek Kalmus räägib nagu asjad olid/on. Yldiselt väga usutav. Kaklus tglt käib, pole läbi veel. Ott Kiivikas ei hakka kunagi väitma, et ta on kasutanud midagi, kui väidab, sel juhul tuleks Eestis uus liiga teha, Kasutajate Liiga... Hetkel mõjub kui Musta pori näkku kulturismi valdkonnas, mitte muusikute jms meeste... A vbla oli ka aeg. Re: Minu arust on tähtis see, kas tema/sina praegu kasutavad Praegu kasutamine pole tegelikult siiski siin selles arutelus väga oluline, siin on asi laiemas pildis. On kui ingel ja deemon, lihtsalt ingel ei ole ingel. Mida siin yritatakse tõestada. Ingel väidab igal võimalikul juhul pressis, et pole kunagi puutunud.. Samas vihjates, et deemon krõbistab rõõmsalt ja ta on paha ja tema on hea. Pole ju inglil põhjust laiata, täna ja nyyd, olles ise puutunud? Profiil võiks madalam olla? Mulle ei meeldinud see, et dopingu kasutamise info ( selle artikli subjekt) visati välja enne ametlikku teadet, miks nii? Pole ilus, seda enam, et inimesed teavad- tunnevad yksteist ja lävivad ju tegelikult. Miks pole sõbralikku ausat kokkuhoidu? A- jah, sellised mõtted hetkel, a.-
  7. vähe yle võlli, a naerda sai kyll, mehed, tehke kalender, ma võtaks yhe
  8. vahekyss- proovid võeti 2lt võistlejalt- Kiivikas ja Ader ainult? või ma missan midagi?
  9. spordisaal+paksud???

    hr. M. Jacksonil oli miski laul, Just beat it, kuula, mõtle, läheb Sul teemasse kyll. Lisaks siia, et nobody cares, but yourself. Lisaks Su sõber. Link tekstile: http://www.azlyrics.com/lyrics/michaeljackson/beatit.html Oma elu elate, tehke 100ga trenni ja andke tuld-! tervitan, house
  10. suht fun

    ehk ei ole veel läbi käinud
  11. 5.1 heli

    heips, 1st post here;) lugenud passiivselt siin foorumeid juba ca 3 kuud. Toitumisi jne. Siinkohal räägin kaasa, et kellel sat-i võimalused, siis inglastelt (SKY) saab HD kanaleid päris mitu, koos nimetet helidega. Meiemaal nähtavad. Ylikena 1080ga, .-house
×