Jump to content

Rookie21

Kasutajad
  • Sisu loend

    217
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Rookie21

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 17.12.1988
  1. Soodsad valgurikkad toiduained

    Käisin ükspäev oma kodu ligidal asuvas Maximas ning avastasin Mumuu 200g kodujuustud kurgi-tilliga ja makraga mida ennem pole näinud. Otse loomulikult kohe ostsin mõlemad ning need osutusid väga maitsvateks. Hind ka väga soodne 10.50 karp samas alma kohupiim 200g 4% maksab 12.50 ning hapukurgi/tilliga vabsje 14.00eeki. Kindlasti minu uued lemmikud
  2. Miks?

    Eriline trennimees pole kunagi olnud eluaeg selline vähe paksem olnud. Trenni hakkasin tegema, sest 112kg juures oli peegelpilt pehmelt öeldes rõve Nüüd siis olen 11 kuud stabiilselt trenni teinud ning kaalun hetkel 79kg(-33kg). Võib rahul olla aga natuke veel ning lootust on õllekast lõpuks lahti saada
  3. Palju õnne Argo Ader!

    Suurimad õnnesoovid sünnipäeva puhul
  4. jooksmine hantlitega

    Naljakas lugeda siinseid poste No krt ega need raskused 50kg ei kaalu paari kiloseid raskusi kasutades ei juhtu mitte kui midagi! Ja kui sa nii nõrk oled, et mõne kiloste hantlitega joostes tervis kohe läbi läheb, siis palju õnne sulle
  5. jooksmine hantlitega

    Aga miks mitte?
  6. jooksmine hantlitega

    Hantleid käes hoida ja joosta on suht sitt...Poes müüakse ju spets raskused mida saad ümber keha, käte ja jalgade tõmmata need palju mugavamad kui hantlid. Isegi mõned korrad kasutanud tõmbab päris läbi ikka keha
  7. Salaamiga täidetud seesamikana

    Deem..nüüd läks kõht kohe väga tühjaks seda retsepti lugedes Õhtul köögis jälle veic mässamist
  8. Soodsad valgurikkad toiduained

    Mulle meeldib süüa Tere 0,5%(võin protsendiga veidi eksida) rosinatega kohupiima. Väga maitsev kohupiim;)
  9. Fotokonkursi võitis: Carl Gaspar Nugis 7a.

    Reklaami kui palju
  10. Kai Greeni uus video REDEMPTION!

    Jöhkrad kollid ikka
  11. Õnnetused jõusaalis

    IRw:D Teistel võis küll päris naljakas olla, aga endal oleks päääris piinlik palja peega keset saali seista
  12. Palju Õnne Moross!!!

    Palju õnne sünnipäeva puhul austatud M.M.
  13. saun peale trenni

    Olen isegi mõned korrad peale trenni saunas käinud aga osad mehed kütavad nii kõvasti leili, et peale rasket jõutrenni kohe mitte ei taha sinna minna Ega pärast võimast trenni leili julmalt loopima pole mõtet minna kui mõistlik soojus, siis ta halba ei tohiks teha.
  14. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Aga, et õiget rasvaprotsenti teada saada peab arsti juurde minema? Tavalised rasva% mõõtjad siis bullshit v?
  15. Soodsad valgurikkad toiduained

    Ouk...eks siis õhtul saab teada
×