Jump to content

ri5t0

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ri5t0

  • Tase
    Algaja
  1. Esmaspäev - selg Teisipäev - rind Kolmapäev - jalg Neljapäev - õlg Reede - vaba Laupäev - käsi Pühapäev - vaba 3 nädalat massi 2 nädalat pumpa
  2. Jõusaal

    Ma ka sutsu tüsedam ja algul olin ikka parajalt jäme hakkasin jõusaalis ja jooksmas käimas algu aitab ka 3 kilti joosta ja siis tasabisi tostad.käid ka jõusaalis ja muidugi nagu Makaveli ütles, et söömine peab olema korras.
  3. Kas hommikul??

    Jap puhata saan kell 20.00 magama ja kell 5.00 üless ja siis 3km rattaga joukasse ja siis pärast kodu tagasi.Ja siis söök
  4. Kas hommikul??

    Oleks siis selline küsimus, et kas trenni voib teha juba kell 5.30 hommikul.???
  5. Kulturistide/Rammumeeste filmid !

    Kuidas asju tombama panna SmartFTP on
  6. kõht, kõhulihased

    Jap
  7. kui tihti?

    kollane ikka välja!!
  8. Pärm

    olen siis sellist asja kuulnud, et järad pärmi ja aitab kaasa lihaste kasvatamisel ??? Mis arvate
  9. proteiin no1

    Ja need viivitused aga see on kõige hullem kui sa ei saagi seda jahu kätte nagu tegi FAST
  10. Lamadessurumine

    esmaspäeval läks 105 kg
  11. Lamadessurumine

    Olen 17a. kaalun 91.5 kg ja surun 100 kg rinnalt pikkus 189 cm ja HUVI oleks teada kuidas neid kükke arvestataks kas kang turjal ja siis tais kükk voi kuidas?? AGA jalaga plokki olen ise surunud 230 kg.
  12. FAST on omadega otsas?

    sama jama mul ka juba 3 kuud moodas mutkui lubasid ja lubasid aga nuud ei ole kaupa ega raha ise tellisin 2 wey + krt topprad.
  13. proteiin

    kusimus oleks selline ostsin Proteiini ega oska seda kasutada tahaks teada millal ma peaks seda votma mitu tundi enne trenni ja mittutundi peale trenni ja kui ma vottan hommikul ja trenn on kell 3 voi 4 ja siis õhtul voi kuidas kas saaksite aidata ::
  14. kui palju

    tahaks teada mitu grammi pean päevas valku vottma
  15. kui palju

    tahaks teada kuidas ma saan teada kui palju on mul vaja peale trenni valku süsivesikuid jne???????kas keegi oskab aidata
×