Jump to content

pekk

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pekk

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 29.03.1982
  1. Tere, minu mure selline: Olen 27 aastane naine, vahelduva eduga läbi aegade kaalunud umbes 65 kg. Peale sünnitust aga kaal hakkas tõusma kuni jõudis 83.5 kg-ni Nüüd umbes 3 aastat selles kaalus olnud, olen paari kuuga alla võtnud nii,et kaalun 72kg. Kaal langes suure stressiga. Nüüd kus eluolud stabiilsemad, olen hakanud jooksmas käima, 3-4 korda nädalas 6km 40minutiga. Vahetevahel sõidan ka rulluisku. Tahaks kaalu langetada veel umbes 7kg. Praegu aga kaal püsib ja ei taha kuidagi langeda enam. Toitun nii, et hommikul tass kohvi suhkruga + näkileib singiga,lõunaks tavaline praad, ja nüüd siis õhtu on selline segane värk kuna ma ei tea mida õhtul süüa tohib.Olen joonud suure klaasi keefiri ja siis sama hommikune näkileib singiga või näiteks kodujuustu. Tihedamalt ma päeva jooksul süüa ei taha, mulle sobib see kindel 3x päevas süsteem väga hästi. Aga mis ma teen valesti , et kaal ei lange? Millist trenni veel võiks teha? Praegu on rasva vähemaks jäänud ja nahk suhteliselt lõtv,kas peaksin jõusaali minema? või hoopis shapingusse? help!
×