Jump to content

annekas6

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

annekas6

  • Tase
    Vaatleja
  1. käekõverdused

    Tere tahaksin teada ,mida pean tegema ,et suudaksin kätekõverdusi rohkem teha.Teen neid igal hommikul 10 ja 10 aga jõudu rohkemaks pole 3 nädalaga tulnud.Milliseid harjutusi tuleks teha,et jõuaks neid rohkem teha?
  2. Soovitus jõusaaliks

    Tere-lugesin teie treening kava naistel.Seda edasi jõudnute oma ,mis on kaheks jagatud.Kõiko n väga tore ,ainult kht ,kus saan treenida on väga vanade masinatega ja selliseid harjutusi pole võimalik teha .Meil on saalis kaks kangi jala press,mõningad hantlid,bloki tõmbe masin ja need ongi põhilised,Kas oskate soovitada kuidas teha seal teening kava ,mis oleks ka kahele päevale jaotatud.
  3. kehakaal

    Tere Kadri-ma sain teil soovitud vastse ,aga tegite ettepaneku õige toitumise ja treeningu jaoks.Olen sellest tõesti huvitatud.Olen 177cm pikk ja kaalun 69 kilo.Tahaksin ,aga 62 peale saada.Mul on aainult toitumisega mure, sest olen koolis ja hommiku ja lõuna söön seal.Aga söömata ka ei saa jätta,sest füüsilist on suht palju.Ma sooviksin natuke abi küül,siis suudan ehk oma söömist natuke muuta.Üldjuhul ma peale kella 6 enam ei söö.Minu hommik algab aga 5.30 ja päev lõpeb22.30.Kuid tahan ,tervislikult maha võtta.Lugesin ka rasvapõletajast mille nimi onl-kartiini ampullid koelbel.Kas neid tasub süüa ja kui tahan lõpetada ,kas siis võin uuesti paksuks minna.
  4. kehakaal

    Tere Kadri-ma tahaksin kehakaalus alla võtta.kÄIN JÕUSAALIS 5 KORDA NÄDALAS,KAS ÕIGEM ON TEHA NATUKE KERGEMA RASKUSTEGA JA PIKEMAD SEERIAD VÕI SIIS RASKEM RASKUS JA LÜHEMAD SEERIAD
  5. mida kasutada?

    Tere-ma olen 30 aastane naine ja tegelen jõusaali spordiga 5 korda nädalas.Tahan hakkata tarvitame rasvapõletajat l-karnitiini ampulle koelbel või viaredin kokteil walmarki.Kumb oleks parem.Minu füüsiline koormus tõusis olude sunnil üle öö ja tunnen tihti väsimust,aga paraku on see alles algus.Kumb neist oleks mulle kasulikum ja kui ma seda enam tarvitada ei taha ,kas see on kuidagi ka kahjulikkuigi ma ei mõtle jõusaali treeninguid lõpeteda.Ma ei taha enadale hirmsaid lihaseid,aga tahan ,et poleks ka lõtva nahka lötendamas.Kõike oleks paras jagu.
×