Jump to content

DieediSõltlane

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

DieediSõltlane

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 28.08.1992
  1. Ohtlik Dieet?

    Tere, Info: kaal - 83 kg pikkus - 190 cm vanus - 16 aastat sugu - mees Olen nüüd juba pool aastat dieedil olnud. Kui ma dieediga alustasin kaalusin ma ~ 105. Nüüd 6 kuud hiljem kaalun 83. Käin ujumas ka. Tahaks teada: Mis on minu keha normaalkaal? Kui kiiresti tohiks ma kaalu langetada? Hetkel mul sellist probleemi pole, et nahk lopendaks või välja venind oleks aga, et seda ei juhtuks mis ma peaks tegema? Üleüldiselt kaalulangetamine ei ole minujoaks probleem. Teada tahaks mis on riskid kui liiga palju korraga seda langetada. Tänud. Tsitaadid: Dieedipõhimõtted: Pärast kella 18.00 MA EI SÖÖ, äärmisel juhul pool klaasi vett ja pool kurki. Toitumiskava: Hommikul söön ma ilusti kõhu täis. Tavaliselt praen midagi , näiteks praetud: muna, viinereid, grillvorsti, makarone, riisi jne. Praen neid võiga, maitseb paremini. Keset päeva söön vähem. Eiteagi tavalist, lisan hiljem. Veel kaks küsimust: Kui peale 1.5 h ujumist tulen koju kell 20.00 ja kõht on vastikult tühi, kas peaks siis nälgima ja magama minema või tavaliselt ma söön kurki, joon vett ja kui see ka ei aita siis joon klaasi jogurtit. Kui kahjulik on tervisele kaotada nädalaga 4 kg? Kas 75kg kaaluda oleks liiga vähe? Mis siis kui teeks seda poole kuuga?
×