Jump to content

GLx

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

GLx

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 28.12.1986
  1. trenn ja puhkus

    põhimõtteliselt ma nagu proovin siis lihtsalt suurt raskust ei taha nagu pärast ka proovia siis jõud otsas ja ei viitsi seal kangi all väänelda:D olen ikka tihti peale jäänud sinna oi mis punnitaine siis käib...järsku lihtsalt lööb lukku poole peal
  2. trenn ja puhkus

    1 Päev rind,triitseps,õlad,kõht 1)lamades kang 3x6-8 korda 80kg ;siis 1x4-85kg; siis 1x2-3 korda 90kg ;1x1 -95kg enne kõiki neid seeriaid teen ühe korra 100 kg kah 2)lamades hantlitega lendamine 4x 8 -10 3)kaldpinnal kang 4x8-10 4)lamades hantliga ületõmbed 4x 10-12 5)keretõsted 4x10 6)küünarvarre sirutamine lamades 4x8-10 7)istudes ületõmbed käsikuga 4x8-10 8)käsiku tõstmine kõrvale 4x8-10 9)käsikute surumine istudes 4x10 10)seistes kangi surumine kuklatagant 4x8 11)lamades kõht 4x50 2 Päev jalad,biitseps,käsivars,kõht 1)kaniga kükid 3x8 korda 90kg ;1x6 korda 100kg ;1x4 korda 110kg vahest teen ka rohkemaga 125 ja 130 lõppu paar korda 2)kangiga pukile tõus 4x8 korda 70 kg 3)maast üles hüpped 4x15 ja lisaks hüppan igapäev hüppenööriga kah ja boxin boxi kotti 4)istudes käsikutega küünarvarre kõverdamine 4x10 5)istudes keskendatud küünarvarrekõverdused 4x8 6)istudes scotti pingil küünarvars 4x10 9)lamades peenikese haardega kangi surumine 4x10 10)kangi tõstmine randmetega althaares 4x12-15 11)rippes keretõsted 4x15 3 Päev puhkus 4 Päev selg,trapets,kõht 1)lõuatõmbed laia haardega 4x6-8 2)jõutõmme 3x8 korda 90 kg ; 1x8 korda 100kg ;1x6 korda 110kg ; 1x4 korda 120kg ; 1x3 korda 130kg vahest teen korra 170kg 3)kang kukla taga küürutused 4x10 4)tõmbed käsikuga ettekallutatult 4x10 5)tõmbed kangiga ettekallutatult 4x10 6)õlakehitusd kangiga 4x12 korda 90kg 7)lamades kõht 4x60 4 päev puhkus vahest ka 5 päev ja siis otsast peale
  3. trenn ja puhkus

    söögi kava on tellitud:D:D oti käest
  4. trenn ja puhkus

    mul on nüüd nii et rassisin ja rassisin ja mingi aeg lihlt saab energja otsa et ei jõua lihtsalt teha trenni ex puhkamine oli ka vilets ja söömine noh enamvähem....nüüd on see alustamine jälle mis on tavaliselt kõige hullem kas oleks targem teha alguses lühemadtrenni päevad ja väiksemad raskused et jälle väga ära ei kurnaks või jätkan kust pooleli jäi ... kas läheb väga palju kaotsi kui teen harjutusi varasema 4 seerja asemel 3 ja lihtsalt vähem harjutusi et saaks jälle asja käima on see mingi selline loomulik asi mida esineb teistel kaa või on see lihtsal laiskus:D
  5. küsimus otile

    kas rohelist teed ka siis on mõtet juua ..nagu toidukavas enne magama minekut ma ise mõtlesin et kui tee pdi kiirendama seedimist et kas siis on enne magama minekut mõtet sest kui magan 8 tundi ütleme ja ma ei söö see aeg siis seediks vist kiiremini ära ja kõht oleks suht tühi nagu mul tavaliselt ka on kui ärkan vahest tahaks ngu edasi magada aga kõht on nii tühi et peabvägisi üles tulema:D
  6. küsimus otile

    mis selleks siis olla võiks hommikul põhimõtteliselt ma olen nagu üritand lihtsalt päeva ja öö ringi keerata aa päeval ei ole seda und nii palju et magada näieks 10 tundi või 8
  7. küsimus otile

    mul on nimelt selline küsimus,et kuidas peaks sööma või mida siis lisama kui juhuslikult ma ei maga nii kaua nagu on arvestatud toitumis kavas et lähen pärast õhtusööki magama aga mul on nii et tihtipeale langeb see õhtu söök öösel kella nelja peale kuid peaks siis olema hommikul kell 8 sestsiis lõpetan töö täpsem näide siin: ärkan kuskil kell 3-4 päeval siis söön hommikusöögi umbes kell 4 siis söön lõunat kell 7 õhtul umbes seejärel pool tundi ootan siis joon proteiini enne trenni siis kell 8 umbes trenni peale trenni joon jälle proteiini siis enne kella 12 öösel söön oote ja lähen tööle kell 4 ööselsöön siis õhtusöögi ja nüüd tekib küsimus mida ma siis kell 8 hommikul söön enne magama minekut? et mida võiks süüa
  8. söömine

    nii mul on toitumiskava seal on siis kellaajad ära jaotatud niiet siis tuleks 4 söögikorda plus siis proteiini shake mingil ajal vastavalt siis kas on trenni päev või mitte.....aga mul on nüüd nii et maei maga tihti peale rohkem kui 6-7 tundi nädala sees (nädalavahetustel magan 10-12 tundi) töötan öösti seega lähen magama ommikul kell 9 ja ärkan tavaliselt üles 3 või 4 ajal kuidas peaksin siis sööma ? isegi kui ma jaotaks 4 tunni peale ülejäänud aja ära mis ma üleval olen jääb mul ikka neid tunde üle päris palju kuidas ma peaksin siis sööma ? kas ma hakkan siis ringi otsast peale ... väsimust ei ole täiesti piisab sellest magamiest tavaliselt on nii et kui magangi see 6-7 tundi siis on mul rohkem energjat trenni tegemisel ja kui palju magan siis tuleb see liskus ja ei viitsi ültse teha midagi tavaliselt olen ikka söönud kodujuustu ja piima ja mõni puuvili sellel jal kui juba ring peaks täis olema
  9. aga kui näiteks ainevahetus on väga kiire kas siis peaks rohkem sööma sellepärast juba kah? sest mul kõht läheb ikka pärast 2-3 tundi tühjaks ja kui kõht tühi siis on energja läinud mitte midagi ei jõua teheha
  10. kas on ka mingi soovitus näiteks kui ma tellisin toitumiskava ...kaua ma peaks tegema ühe ja selle sama toidu koguse järgi ?? kas on ka mingi kindel aeg kui peaks suurendama koguseid või midagi? ja ma kasutan creatiini tablette kah liaks proteiinile ja nendes tablettides on rasva põleta ka sees kui ma ei eksi
  11. ma tellisin eelmine aasta umbes samal ajal toitumiskava olen seda jälgind enamjaolt aga olen söönud ikka rohkem kui peaks vahest sest tunnen et sellest jääb väheks keha on ilusti vormis küll kui ikka särgi ära võtan siis on näha et jõusaalis on käidud kui ärk eljas siis hakkan ikka atama et pisut kleenuke et oleks nagu vaja sama keha kuju aga suuremaid lihaseid ja noh õlgadest laiemaks mis olekski põhiline sest a olen ikka söönd neid süsivesikuid rohkem ja valke koguaeg aga olen kiire seedimisega olen ellest viimasel ajal rohkem aru saand aga laiemaks nagu ei lähe eriti et kas on selleks siis mngi eraldi harjutu mi treenib käi uuremaks ja õlgu laiemaks sest jõudu on mul juurde tulnud ja olen püsinud ühe kaalus koguaeg mis jääb 71-75 kg trenn mõjub mulle üldiselt väga kiiresti piisab kui teen paar nädalat ja jälle vorm paistab pärast kahe kuulist pausi eriti just kõhulihased tulevad väga kiiresti äkki oleks mingi obiv harjutus mida väiks kasvõi ülepäeviti teha ja mis viiks tulemusteni või äkki mingi massi lisaja??
  12. Küsimus teadjatele!

    ma siin mõtlesin kah et ega see trenn ka siis suurem asi polnud ja noh ega siis tulemused kohe ka ei tule...praegu olen enamvähem asja käima saand ja tuleb ikkagi tõdeda et ilma selle toidu kavata oleks suht raske saada perfektset keha
  13. Küsimus teadjatele!

    rippes keretõsted pidid hästi rasva minema lööma ja siis kindlasti toitumine....mai tea kas sa kasutad seda Oti toitumis kava igaljuhul kui mina seda täiesti täpselt jälgisin siis see põletab viimasegi rasva ja see pole hea sst pärast seda toidukava jälgimist ei tundnud sõbrad mind ära liiga kleenukeseks jäin niiet enam ma seda kava ei jälgi täpselt söön ikka rohkem kui peaks see ongi see loll asi et kui sa kord juba selle kava tellid siis sa ei oska enam teistmoodi süüa midagi igaljuhul kleenukeseks teeb see kava kl
  14. jooksmine

    kas keegi oskab täpsemalt seletada mida annab jooksmine seda ma tean et vastupidavust ja põletab rasva ja jalgu treenib aga on sellel ka mingi eriline toime?
  15. küsimus

    minuarust ma olen kuulnud et selle keretõstega on erinevaid variante treenida saab nii rinda kui ka triitsepsit ja siis järelikult selga kah oleneb kaldest et mis kalde all teed nagu ma aru olen saanud ....ja seda kitsa haardega kangi surumist nägin juhuslikult videos ei uurindki lähemalt arvasin et biitseps
×