Jump to content

Fight

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Fight

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 29.03.1993
  1. Psüholoogline / vaimne osa

    Hi... Tule taevas appi ! -taevas ei tule sulle appi, kui ei meeldi 2ra loe, tundub, et sa loed t6esti v2he, aga noh see on juba sinu mure
  2. Psüholoogline / vaimne osa

    hakka vaimseks inimeseks siis.Vaata Shaolini mungad, kes 6pivad kung fu'd, nad alati mediteerivad ja avavad oma tchakrad enne treeninguid jne. Shaolini mungad on t6esti tugevad.Kunagi oli Tartus Hiina tsirkus, kus olid mungad, nad tegid uskumatuid asju. Kunagi vaatasin veel v6itlus saadet, seal oli 1 mees, kes oli muskleid t2is ja teine mees oli h2sti k6hna ja see k6hnem tegi p2he musklilisele mehele. J6ud ei tule musklitest, j6ud tuleb seest. Mul on sugulane, kes on minust mitu aastat vanem, ta k2ib pidevalt j6usaalis ja mina olen temast k6hnem(ja veel naissoost)me surusime k2tt ja ma v6itsin. MA tean, et nyyd hakkavad tarkurid vastu vaidlema, et kuidas asi pole musklites jne. Lugege rohkem, siis saate targemaks. Inimene ei saa kunagi olla tugev ainult sellep2rast, et ta on tugev fyysiliselt, ta peab olema tugev ka vaimselt, siis on k6ik tasakaalus.
  3. poksiklubid tartus

    poks v6i kickboxing-teie valik, aga soovitaksin m6lemat proovida (esimest korda ju tasuta, nagu juba eespool mainitud)
  4. poksiklubid tartus

    http://www.tysk.ee/index.php?sisu=tekst&am...58〈=est
  5. poksiklubid tartus

    http://www.kickboxing.ee/main_est.html
  6. Musklis Naised

    Kas teie arvates on musklites naised koledad ja eemalet6ukavad???
  7. Kes veel sõjaväkke 30.06.2009

    l2heks hea meelega, aga ma pole veel 18 t2is saanud ja mul kool ja eksamid tulekul.
  8. poksiklubid tartus

    no mis vahet on.Kohe v6ib ju ka kickboxi minna.Ma ka ei oskand boxi ja l2ksin kohe kickboxi ja juba oskan p2ris h2sti.aga eks teemaalgataja ise teab kuhu l2heb boxi v6i kickboxi v6i judosse, tema elu ja tema otsustab. Igatahes v6in oelda, et parem ikka minna trenni, kui niisama terve p2ev teleka ees vedeleda.
  9. poksiklubid tartus

    Miks just box.Kickboxing on ju parem ,kuna seal saab jalgadega ka lyya, aga boxis ainult rusikatega. Tartus on Kickboxingu trenn alecoq'is Budo klubis, p2ris hea trenn soovitan sulle sinna minna.
  10. KungFu

    Ma otsisin, aga ei leidnud sellist teemat. Et, kas keegi k2ib KungFu trennis?Kas Tartus on KungFu trenni? Mis v6itluskunst on teie arvates parim?Mis v6itlust te 6pite v6i tahaksite 6ppida?
  11. suuremaid lihaseid

    Tahaksin v2ga endale suuremaid (k2te)lihaseid.Teen iga p2ev k2tek6verdusi ja t6stan iga p2ev kange, aga lihased ei kasva yldse.Mida ma peaksin teie arvates tegema ,et lihased oleksin suuremad?(mingiseid pulbreid/ja keemia v2rki ma sisse kyll v6tma ei hakka)...Ja oleks soov veel jalad nati vormimaks saada ja saada jalgadele lihaseid rohkem.Kas kykkide tegemine aitab jalgadelt rasvu p6letada ja lihaseid saada.Mis harjutusi soovitate teha???
×