Jump to content

Mürakas

Kasutajad
  • Sisu loend

    76
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mürakas

  • Tase
    Värske olija
  1. surumine

    ma surun praegu 140kg kas mul oleks võimalik suveks miljonäriks saada,oskab keegi öelda?mees mis küsimused sul on?! seda ei saa sulle keegi öelda,kõik oleneb palju trenni teed,kuidas teed jne jne.
  2. Triitseps ei kuulu üldse treening kavva?Miks nii?
  3. T-särk

    ses suhtes et võiks seda ikka online poodi ka müüki panna..kõigil ei ole võimalik messile tulla jne...
  4. T-särk

    no ma ootan ka jätkuvalt oma särki ca aasta aega juba?!
  5. Casein-maitse

    maitse on räme kyll aga tuleb lihtsalt ära kannatada..!
  6. kreatiini liigtarbimine

    Gothil on õigus kyll,krambid tulevad aga selle vältimiseks peab kreatiini õieti tarbima ja piisavalt vedeliku jooma..
  7. sõjavägi

    paljud just kurdavad et võtavad juurde palju kuna süüa saab rohkest...noorteajal on jah nii et kas kehakaal püsib või langeb aga peale noorteaega poisid kosuvad jõudsalt
  8. Venitus kõhupiirkonnas

    no igaljuhul usun et pulloveriga selle vigastuse sain endale!
  9. Venitus kõhupiirkonnas

    Sarnaseid on olnud kyll jah aga mul just selline viga et ajab oksele kui pingutama hakkan,teistel pole olnud sellist varianti nagu ma olen lugenud
  10. Kellegil on olnud venitus päiksepõimikus ehk kolmnurgas?Üldse ei saa trennis pingutada kohe tuleb okserefleks?! Eriti on tere tulnud Oti kommentaar selle piirkonna venituste kohta?!
  11. mis te arvate mu rinnalt surumisest?

    juhaidiiii 2kg kang
  12. Sheiker

    no seda ma räägingi ju et praegu otsas.Huvitabki millal jälle tuleb kui tuleb..?!
  13. Sheiker

    Olen ma tõesti pime aga ma ei näe et online poes saaks sheikerit osta?!Millal võiks siis loota et neid tuleb?!
  14. Vadak vs kaseiin

    http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1378 see artikkel ütleb et enne treeningut on hea võtta vadakut aga powerman-ist lugesin ühest artiklist et kaseiini?! kumba siis võtta oleks õigem,oma loogika ütleb et vadakut!?Aitake!?
  15. T-särk

    kipub juba aasta lõpupoole kulgema,on siis lootus seda endale soetada või mitte?!
×