Jump to content

gyles

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

gyles

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 20.08.1992
  1. Plaan parandada üldfüüsilist vormi.

    HAhahah! Selle peale sain naerda Ok, tänud kõigile soovituste eest!
  2. Plaan parandada üldfüüsilist vormi.

    Ütlen siis veel, et tahaks hetkel füüsilist vormi parandada. Sõjaväeni aega veel kaks aastat. Ja see, kui juba enne natukene vormis oled, tuleb seal lihtsalt boonusena kasuks =) Äkki oskab siis keegi öelda, milliseid harjutusi esimeses postituses mainitutest tegema peaksin? Nö. algaja treeninguks.
  3. Plaan parandada üldfüüsilist vormi.

    Ega asi nüüd ainult sõjaväeks valmistumises ka ei ole Lihtsalt kui olen 16 ja rinnalt läheb vaid 60 kilo siis on see natukene vähevõitu Tuli lihtsalt isu natukene jõudu teha...
  4. Plaan parandada üldfüüsilist vormi.

    Teema tegin ma selle mõttega, et äkki oskab mulle keegi niiöelda kava soovitada, või ehitada. Esimeses postis mainisin võimalused, mida võimalik teha. Ühtegi kava, mis fitness.ee-st võetud ei saa ma täielikult teha. Seepärast lootsingi targemate abile, et mida siis millega asendada. Ei plaani ma mingiks jubedaks sportlaseks hakata ega midagi, vaid lihtsalt natukene jõudu teha. Kuid kui seda valesti teha, siis pole sellest vist eriti kasu.
  5. Tere! Mainin ära, et lugesin erinevaid artikleid algajatele. On siis plaanis hakata külastama jõusaali, kuna 2 aasta pärast on tulemas sõjavägi ja seal oleks vaja veidi paremat füüsilist vormi. Laigulises paarikümnekilomeetrised matkad täisvarustusega metsas pole probleem, kuid just ülakeha on nõrk. Sõjaväes siis vaja teha 82 kätekõverdust ja 92 kõhulihast, kuid tahaks vormi ka üldiselt parandada. Eelnevalt on rohkem kogemust rulluisutamise ja jalgrattasõiduga, seega on jalad veidi tugevamad kui käed. Vanust on mul 16 aastat. Kuna teisipäeval ja neljapäeval on koolis kehaline kasvatus, siis jõusaalis saaks käia Esmaspäev-Kolmapäev-Reede. Kooli jõusaal üsna tagasihoidlik, kuid midagi siiski. Olemas on siis pink, millel saab lamades kangi suruda, siis on veel mingi pink, millega saab selili olles jalgu kõverdada ja teistpidi (õiget pidi) jalgu sirgeks lükata. Veel on olemas plokk (harjutused 2 ja 5). Olemas ka erinevad hantlid, kangid ja sangpommid. Oma kava tahaks siis paika panna jõu, mitte lihase eesmärgil. Kuna pole asjaga erilist kokkupuudet olnud, siis sooviksin targematelt nõuandeid harjutuste osas. Ise võtsin siis fitness.ee algajate treeningkavadest need harjutused, mida võimalik teha. 1.Kuid kas neid kõiki vaja on? Või tuleks mõni asi mõne teise harjutusega asendada? Seda ma tahakski teada. 2.Kas peaksin kõiki asju tegema igal treeningpäeval või jaotama need kolme päeva peale? 3.Ja viimane asi. Kõik soovitavad teha venitusi, kuid milliseid? Peale kehalist-kasvatust teeme ka venitusi ning peale rulluisutamist teen ka jalgadele, mis peale trenni ja korralikku venitust valutama ei kipu, kuid kuidas venitada ülakeha? 1)lamades surumine kangiga 3x10 2)ploki tõmbed kukla taha 3x10 3)lendamine küljele 3x10 4)seistes hantlitega küünarvarte kõverdused 3x10 5)ploki alla surumine seistes 3x10 6)säärtele seistes pöialetõus kangiga 3x10 7)Kükid kangiga õlal 3x10 8)keretõsted 3x max 9)Pullover ( ületõmbed) lamades pingil hantliga 3x10 10)Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3x10 11)jõutõmme kangiga 3x10 Harjutusi võib olla veel, kuid hetkel ei tule meelde. Eesmärk on siis jõud, mitte lihasmass ( ei plaani hakata kulturistiks ) Soojenduseks saan teha jooksmist. Ehk siis leidub keegi hea, kes oskab algajale nõuandeid jagada
×