Jump to content

Vain

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Vain

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.02.1989
  1. Vasakpoolne ülaselg

    Kuna aeg on pärispalju edasi läinud siis mõtlesin ühe postituse siia kirjutada. Vahepeal peaaegu 2kuud ei tegelenud üldse treeninguga (aprill-mai) Eelmine kuu sai ka füsioteraapias käidud, kus ma sain palju targemaks. Seal siis erinevad harjutused, venitused jne valutavale kohale. Olin üsna kindel et olen valust lahti saanud. Otsustasin nädal tagasi jõuka minna. Esimene nädal millegipärast ei andnud üldse tunda, aga nüüd teisel nädalal lõi valu sisse. Ilmselt on mul põletik kuskil seespool see, kuna valu katsudes ei tunne. Kõige valulisem on siis kui ma hakkan abaluid kokkusuruma. Selge on see, et niisama passides ma valust lahti ei saa... Väga ootaks kui keegi, kellel on sarnane vigastus olnud, siis kuidas ta sellest lahti sai, kaua aega võtis jne... Äkki oskab keegi mulle soovitada mõnda asjaliku spordimassazi? Mainin ka ära, et kuuajapärast väkke minek. oleks hea kui lihase valu selleks ajaks on vähenenud ja ei segaks mind seal edit: kui jutt on veits segane, siis leidsin suht hea lingi mis mul viga on: http://www.cyberpt.com/cptcondtrt11rhmstrn.asp vb oskab ka keegi mõne kommentaari selle kohta öelda,
  2. Tervist! Olen 20 aastane noormees ja umbes kuuaega tagasi vigastasin vasakpoolset ülaselga. Valu annab kõige rohkem tunda, kui hakkan selga venitama või kui üritan oma lihast pingese ajada. Raskuste tõstmisel valu väga ei tähenda. Põhjuseks on ilmselt treenigule eelnenud lihaste mitte venitamine. Eeldatavasti on mul lihase osaline rebend. Kaua selline asi umbes paraneda võiks ja kui trenni teha, kas seljapäeva jätan vahelt ära mõneks ajaks? Täiesti trennist vast loobuma vist ehk ei pea, ei tahaks ka eriti ? Ma millegpärast kujutan ette, et asi ei ole nii hull, kuna kuskil novembri lõpus vigastasin oma selga ja vägagi normaalse koormusega olen suutnud siiani trenni teha. Et siis põhiline huvi ongi, kuidas sellise vigastusega trennis esineda tuleks? ettetänades Vain!
  3. Trapets ja säär.

    korralik ja pühendunud trenn - küll lõpuks sul ka need tulemused hakkavad tulema;)
  4. Kreatiin

    kiire küsimus, ei viitsi lehekülgesi lapata, mis on kreatiini negatiivsed omadused?
  5. Kreatiin

    ok aitäh. aga ma rohkem mõtlesin, et kui ma koos neid võtan (nt peale trenni) kas ennem kreatiini või proteiini? Siiamaani olen proteiinimees olnud
  6. Kreatiin

    2 küsimust 1) kuidas ma need 4 x 5 ära jagan päevapeale? enne jap ärast trenni eks, aga teised 2 ? 2) kumba ma ennem võtan kas proteiini või kretiini?
  7. Proteiini kasutamine?

    kõik kogaeg räägivad, et sööge ja sööge, päris kallis lõbu ju, kui nii mõtlema hakata Tahtsin ka küsida (ei hakka eraldi teemat tegema) Ma ise kodune trenni tegija antlitega, biitsepts,triitseps,õlg,selg,rind jne, et pm peaks ka tolku olem?(kahjuks jalgadele ei tee midagi:( ) Mul ka eesmärgiks just massi saamine. Siis selle proteiini joogi kohta väike küss, kas on vahet millal ma selle alla lükkan, kas kugistan kohe 2min peale trenni tegemist alla, käin rahulikult dushi all ära ja siis või käin dushi all ära vahin niisama oma asju ja mingi 30min pärast? ja umb tund.pooldeist siis teen sooja sööki, tavaliselt kartul ja kõrval mingi liha Varsti hakkan saalis ka käima päikest!
  8. Mass2

    tahtsin veel küsida, palju seda võtta tuleb ja kuidas ma aru saan mitu grammi nt üks lusikatäis on
  9. Mass2

    Kogemusedm kokkupuuted, soovitused, kõik mis seoses sellega seotud. Negatiivsed, positiivsed, küljed kuidas tarbida jne... Otsisin, aga eraldi ülevaatliku teemat sellekohta nagu ei paistnud, parandage kui eksisin...
  10. Kõhulihased

    veits ot a ikkagi küsimus seoses kõhulihastega Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max et see max jääb ikka õhkurippuma, jõuan teen 1000, 100, 50, 5, palju ?
×