Jump to content

Urm

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Urm

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kahevõitlus ja toitumine

    No kui enda loogika poole pealt seda asja vaadata siis tõepoolest sobiks ka massilisaja ju trennijärgseks joogiks näiteks mass2 (valk: 36g ja süsivesik: 49, 100g kohta), minu välja pakutud RECO2 (valk:32 ja süsivesik:59g, 100g kohta). Sellised massilisajad nagu Muscle+ ilmselt ei annaks sellise effekti vast. Aga no ega siis taastumiseks ei ole ainult ju valku ja süsivesikuid vaja ikka sinna juurde ka erinevaid mineraale(Kaltsium, magneesium,Naatriun jne), glutamiini, vb kreatiini(ei ole kindel kas see sellise treeningu juures kasu annab) ja teisi. Mis oleks kõige optimaalsem segu trennijärgseks taastumiseks samal ajal kasvatades lihast kergelt?. Näiteks kas kreatiin annaks tulemust taipoksi treeningul?. Kretiin mõjub küll plahvatuslikult ja annab jõudu juurde jõusaalis, tean seda omast käest aga kas ta ennast sellise treeningu juures kah õigustab? tänud vastuste eest muide
  2. Tere Paluks siis abi teadjamatelt meestelt siin foorumis. Sai omal ajal tegeletud kah jõusaaliga 2a ning sellest ajast ikka omajagu veel meeles, kuidas toituda peale trenni, enne trenni jne jne. Nüüd on juba oma aastakene ja peale tegeletud Taipoksiga ning peale trenni joogina olen tarvitanud siis sellist sheiki mis koosneb kohupiimast(1 pakk vähe rasvast vaniljekohupiima)+piima(umbes 300-400ml)+Banaan+greip,apelsin,kiivi vms juurde. Siiamaani olen nagu suht sellega hakkama saanud, kuid viimasel ajal olen hakanud mugavuse ja toimimise mõttes vaatama jälle toidulisandite poole. Ehk siis oma jõusaali aegadel sai kasutatud erinevaid valke, kreatiini, glutamiini jne preparaate. Nüüd tegeledes taipoksiga tekkis mul küsimus, et mida ja kui palju sööma peaks, kuna tegemist ei ole enam lihaste otsese kasvatamisega ja pigem oleks vaja vastupidavust ja plahvatuslikust. Siin E-poes ringi kolades olen aru saanud, et kõige sobilikum oleks vast RECO-2?. Isiklikult tundub mulle, et selles natuke liiga vähe valku(tahaks lihast kah ikka nati ) ja arusaamatuks jääb ka see, et kui palju seda korraga tarvitama peaks. Ühesõnaga olan avatud soovitustele ja pakkumistele teadjamate poolt. Sry kui kirjavead sees:) Ette änades
×