Jump to content

vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

vend

  • Tase
    Algaja
  1. Mis parim tee maha võtmiseks?

    farmi väheserasvasisaldusega kohupiim rosinatega on väga mäitsev...proovige järgi.Rasva on 0,4%,valku 15,7,süsivesikuid oli ka vist üle 15%
  2. Toidule kuluv raha

    mul kulub iga trenni järel 250g lahja kohupiim ja banaan.Mingeid toidulisasid ei kasuta...nii,et 150 EEK-iga saab hakkama...no seda muud toitu ma juurde ei arvesta mida tavapäraselt tuleb süüa...
  3. > Rinnalt surumine <

    Palun saada mulle ka...gray1@hot.ee
  4. proteiini pulber

    kumb proteiin on parem kas proteiin NR.1 või Fasti proteiin Hera 85?
  5. Tõsi või lollid jutud?

    Arnoldile Aga näiteks kui paberit voltida kokku ja lahti siis ta lõpuks ju kulub murdekohast ära.Tahan lihtsalt teada,et kuidasmoodi see võimalik on,et kui teed jälle rippumist siis on kõik korras?Ära võta asja südamesse ei olnud mõttes sind solvata või midagi sarnast.
  6. Jõusaal ja jooksmine

    ise käin 3xnädalas trennis ja igakord peale trenni teen 20min kiirkõndi(et mitte põlvi lõhkuda)ja siis veel pikemad venitus harjutused ja võhma tuleb täiega.
  7. jõusaalis käimise ohud? (16a vanuselt)

    kuni umbes 20 eluaastani peaks inimene kasvama kiirelt ning kuni umbes 27 eluaastani peaks veel umbes 0,5 cm kasvama ja sealt edasi hiljem hakkab natuke kahanema.Minul igatahes jõusaal küll pikkust kinni ei pannud.Alustasin 16 eluaastast...Kava on sul küll algaja kohta vale.Peaks ikka 2 päeva peale jaotatud olema ning kolm korda nädalas trennis käima ning suured lihasgrupid läbi tegema.Treeneri abi kasuta kindlasti...
  8. Et oleks normis!

    mina surun kangiga 100kg 4x kuid jalgadega 130 6x
  9. Kulturism ja Fitness

    mul näiteks on küll eeldused olemas saada kulturistiks kuid ei soovi seda,sest meeldib rohkem aeroobne ehk siis fitness keha,sest minumeelest kui ikka lihasmassilt oled suur ega siis suurt võhma ju ei ole,no näiteks joosta eriti ei jõua ju...(tegelen lisaks veel jalgpalliga)
  10. kui pole treenerit siis keegi saalis ikka on kes nõu ja jõuga aitamas on ainult endal peab suu peas olema.Öeldakse ju et küsija suu pihta ei lööda
  11. mulle maksab kuu 325.- kuna juba ammune käia ning mõned aastad käimatagi jätnud.Pole sel treeneril viga midagi.Täiesti normaalne.Küsida peab ka julgema mitte ootama kunas treener ise teid saalis üles otsib ning nõu annab-vot nii:)
  12. metaan

    ei oskagi sõimata,liiga hea inimene olen,muidu oleks siin vist veel palju kommentaare.Mida te ülbitsete:)!!!
  13. pole treeneril viga midagi.ta ju ei jõua ka kõigiga tegeleda...ise olen revalis 7 aastat suurtemate ja väiksemate vahedega käinud ja pean seda parimaks jõusaaliks.
×