Jump to content

naturaalne

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

naturaalne

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 03.04.1991
  1. foorumi isiklik foto

    AITÄHH !!!
  2. kõhulihaste mitte arenemine ?

    no eks ma toitun ja vaatame siis umbes sügisel kuidas asjalood
  3. foorumi isiklik foto

    selline küsimus siis kah ,et kuidas muuta foorumi fotot enda oma, mul see üldse puudub aga isiklik foto on seadetes olemas no kohe üldse ei leia koik seadistused käbi klõpsinud !!!!
  4. kõhulihaste mitte arenemine ?

    Selline värk et kõhulihased juba aasta aega nagu suur pakk lihtsalt ees, pole nagu reljeefsust, teen sellist harjutust põhiliselt http://www.youtube.com/watch?v=mtI9t06Vx4U aga ainult ikka jõusaalis crossower masinaga ,voi kuidas seda kutsutakse. edited! - ühest küsimärgist täitsa aitab. MEE
  5. Biolabi toidulisandid

    no siis tean et on ikka motet küll osta aga noh panen midagi juurde küll maitse paraneb
  6. Biolabi toidulisandid

    siit saad http://www.biolab.ee/
  7. rinnalihas vedel :(

    jep olen mees ,aga voibolla tõesti vere teema, aga olen kuulnud et paljudel raskejõustiklastel on ületreenimisest rinnalihas sõna otseses mottes ära vajunud, ja seda saab ainult opiga ülesse tagasi upitada!!
  8. Kaua kulub aega?

    ära väljavotmata küll jäta saad ju puhkusel kah veidi kätekõverdusi teha käia ujumas kui on voimalik ja kõhulihaseid nt selga ja sööd ilusti siis vast jääb enamvähem püsima.
  9. hiina toit endamoodi

    Isuäratav proovin kindlasti järgi
  10. rinnalihas vedel :(

    Tere sihuke asi ,et peale trenni on mu rinnalihas imelikult vedel (pehme) ,kui pingutada ja käega katsuda oleks seal nagu mingi plöga sees ,mitte päris nii hull aga jah väga imelik ja see on alles nüüd hakanud ennem oli koik korras palun aidake ei taha et rinnalihas päris ära vajub ja opile peab minema .
  11. Vürtsikd maitseained.

    kuivatatud chilli koige hullem asi mida tean ja chilli seemned prae algul õlis suurel kuumusel ja siis oit peale oi kurat kus saad laksu
  12. Biolabi toidulisandid

    Tere miks need tooted nii odavad ja kas nad üldse midagi aitavad, motlen et samas neid müüakse apteekides kah ,et päris mürk ta ei saa olla, aga kas siis tegu motetusega. Sest niipalju kui ma tean on need tooted vist raha tuulde viskamine.
  13. hiina toit endamoodi

    jah küsisin tuttavalt kokalt ütles et ega need hiina toidud on küll värsked aga palju kaloraazi on nendes.
  14. massilisaja või valk

    aitähh ega jah kunagi ostsin apteegist mingit valku,see pidi kah täielik saast olema .
  15. massilisaja või valk

    aitää eks ma uurin veel asja.
×