Jump to content

august:)

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

august:)

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kalapulgad?

    Puhtalt isiklikud harjumused, ei saaks öelda, et ta liiga oleks teinud, tol ajal tegin aeroobset trenni pea 3h päevas ja vajasin lihtsalt odavat massi mida võimalikult kiiresti sisse saada, nüüd on eesmärgid teised. Varem ma ei söönud näiteks ültse kaeraputru aga nüüd olen sellega püsti hädas kõigest 2dl kearapudru (mitte kiirkaerahelbed, piimaga keedetud) söömine võtab 40 min või rohkem + valmistamine. Tatraga on palju parem jätad vette ööseks ja hommiku saab ka kiiresti kõhtu.
  2. Kalapulgad?

    egas ma siis kala ei asendanud kalapulkadega aga tänan nõuannete eest ma üritan endale uut menüüd koostada kuna vana juba hakkab natuke väsitama
  3. Kalapulgad?

    tänan nõuannete eest, võtan kuulda
  4. Palve tõlkimiseks

    oops vale teema
  5. Kalapulgad?

    Tere olen harjunud hommikuti tihti kalapulki sööma, toitun muidu väga puhtalt, hakkasin hiljuti mõtlema kas on mõistlik neid süüa, et nad on nagu kalast vorst kes teab mida sisse topitud? kas on ka vahe nendel nt Esva müüb tuunikalast valmistatud kalapulki?
  6. Palve tõlkimiseks

    Eh nojah suurema osa inimestega siin võrreldes olen ma vist küll algaja aga muidu ma olen oma suht lühikese elu jooksul umbes 2 aastat (mitte järjest) käinud jõusaalis. Too aeg ma ei olnud tulemustele orienteeritud ja toitumine oli korrast ära nii, et midagi eriti ei saavutanud. Viimasel ajal ma olen keskendunud rohkem kardioga seotud sportidele ja enda jaoks suht häid tulemusi saavutanud. Nüüd aga tekkis jälle soov massi koguda... ma olen lühikest aega teinud nüüd põhja ka, midagi sarnast nagu sa välja tõid aga jah vaevalt, et ma veel selle kava jaoks valmis olen. Siiski soov on tugev ja just seda kava teha, toitumine on mul väga hea nüüd lihtsalt söön sama kraami rohkem, hakkan tarbima metsikult Serious Massi ja vaatame mis välja kukub
  7. Palve tõlkimiseks

    võimas! suured tänud sulle spanktastic, et sa viitsisid selle asja ette võtta ja veel nii kiiresti ära tegid... nüüd vaatame kuidas see ka töötab mu jaoks
  8. Palve tõlkimiseks

    Tere, palun kas keegi viitsiks tõlkida see kava eesti keelde, kuigi ma oskan inglise keelt enam vähem on siin palju eriala termineid millest ma aru ei saa ja mõned harjutuste nimed on otse tõlkes kah veidrad, et mis võiks olla nende eesti keelsed vasted: Monday: Chest & Calves * 4 sets of incline dumbbell press, 8-10 reps * 3 sets of bench press, 8-10 reps * 3 sets of incline flies, 8-10 reps * 3 sets of chest dips until failure * 2 sets of standing calf raises until failure * 2 sets of donkey calf raises until failure Tuesday: Legs * 4 sets of squats 8-10 reps * 3 sets of leg press * 3 sets of leg extensions * 3 sets of stiff-legged deadlifts suppersetted with leg curls Wednesday: Biceps & Triceps * 4 sets of chin-ups suppersetted with barbell curls * 3 sets of 21′s * 3 sets of close-grip bench press * 4 sets of pulldowns * 3 sets of skullcrushers Thursday: Shoulders * 4 sets of miliatary press suppersetted with lateral raises * 3 sets of upright rows * 3 sets of front raises 3 sets of lying rear delt raises Friday: Back * 3 sets of wide grip chins until failure * 4 sets of deadlifts * 3 sets of bent over rows * 3 sets of T-bar rows
×