Jump to content

RocknRolla

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

RocknRolla

  • Tase
    Algaja
  1. MMA Tallinnas

    Põhimõtteliselt jah. Mõtlen seda,et tehakse peale lihtsalt tehnika õppimise jms ka jõudu trennis.
  2. MMA Tallinnas

    Tervist! Oleks soov sügisest kuskile MMA trenni minna. Asuma peaks Tallinnas. 3D Treeningut vaatasin, kuid seal on kursuse algus 12. juuni, tahaks ikka sügisel minna. Keegi, kes teab võiks postitada mõned klubide nimed ja kommentaarid seoses nendega. Millisest on jäänud kõige parem mulje jne. Eriti oleks huvitatud mingist sellisest klubist, kus tehakse ka füüsilist jõutrenni jms koos. Parimat, Kaspar
  3. Võitluskunstid, lihaste arendamine, psüholoogia treenimine, kasvatus mis sellega seondub. Võtan vastu kõik info, mida pakutakse
  4. Tervist. Nimelt on vaja kooli jaoks teha uurimustöö. Sees peaks oleam siis jaapan, hiina, india, islamimaad jne. Otsisin netist infot ja olen uurind paari raamatut, kuid ehk keegi oskab mind veel aidata. Sooviks siis mignit informatsiooni. Võib olla ka inglise keeles. Suur tänu ette, Kaspar
  5. Isostari pulber + Hera80(maitsetu) ?

    Trennijärgne taastusjook jep. Arcticuga segades tuleb tunduvalt kallim
  6. Tekkis endal mõte, sellist jooki teha. Mis arvate? Kas on väga rumal mõte, mida ei tasu isegi proovima hakata? Kus tänapäeval Isostari pulbrit müüakse? Selveris ei olnud.
  7. Nõrk rind!

    Rind taastub just väga kiiresti ju. Minul isiklikult on rinnalihaseid tuntavaks treenida ikka väga raske. Käed võivad igalt poolt valusad olla, kuid rind on täiesti OK. Tee rinnale rohkem harjutusi, kui lihtsalt bench press, ürita rinnalihast kasvatada(mina ise teen 5x8 skeemi järgi ning mulle sobib see hästi(5seeriat 8 kordust).
  8. Küsimus: Harjutused "küljelihastele"

    Kas seda peaks tegema pigem rohkem kordusi või suurema raskusega?
  9. Tervist, Sooviks teada, mis harjutusi peaks tegema,et arendada pildil punase ringi sees olevaid lihaseid.
  10. Toidulisand algajale

    Eks ikka kiirendada tulemusi ja taastuda treeningust . Plaaniks seda ainult peale trenni tarbida.
  11. Toidulisand algajale

    Olen käinud trennis aktiivselt kuskil 6 kuud ning mõtlesin,et oleks aeg mõnda toidulisandit proovida. Üks tuttav soovitas Muscle+, kuna seal olevat kõik vajalik sees. Mis on teie kommentaarid antud toote kohta? Mitmeks korraks seda kotti jätkub? Milline maitse oleks kõige naturaalsem? Kas see on üldse mulle õige lisand? Kaspar
  12. Kas DVD-d on veel kuskil saada, või saab kuskilt ehk alla laadida seda? fitnessTV väiskes aknas väga kehv vaadata, tahaks originaal hääletaga ikka näha ja pealegi on see pealeloetav inglise keel vigane ning täiesti emotsioonitu.
  13. Vene Ime - Aleksander Fedorov

    Lugesin kuskilt välismaisest foorumist,et mees plaanib comebacki. Ons keegi sellega kursis?
  14. Tere, paistab küll loll küsimus suhteliselt, aga ise unustasin küsida kohapealt ja mõtlesin, et ehk keegi siit teab. St sooviks teada siis lamades surumise kangi raskust seal. Tavaliselt peaks ju see kang 20kg olema, kuid sealne tundus kuidagi kergem.
  15. Muscle&Fitness - eestikeelne versioon - kuidas meeldib?

    On seda numbrit veel kuskil saada?
×