Jump to content

huviline 1

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

huviline 1

  • Tase
    Vaatleja
  1. Palun aidake :)

    Kas tõesti ei ole kedagi, kes aitaks?
  2. Palun aidake :)

    Tere Kõigile! olen Tallinna Pedagoogilise Seminari noorsootöö üliõpilane Reili Raamat. Kirjutan diplomitööd teemal: „Kulturism – osa noorte huvitegevusest kulturismiga tegelevate klubide näitel". Minu suureks palveks, on saada meili aadresse, kes tegelevad, või on tegelenud või alles alustanud kulturismiga, et siis saata meili aadressile ankeedi küsimused, mida ma palun täita. Uuringut teen vanuses 14.-26. aastaste noorte seas, kuid võib olla ka vanemad või nooremad. Ankeet on anonüümne ja vastamine võtab umbes 10min aega. Palun vääga teie kõigi abi, et kasvõi oskate kedagi soovitada, keda küsitleda ja vastustega on suhteliselt kiire:S Olen väga väga tänulik, kui aitate mind
  3. Palun aidake!

    Täiesti nõus , kuid kelle poole ma peaksin pöörduma ?ja kas ka klubide nimesid ei tohi avalikustada?
  4. Palun aidake!

    Tere, olen 20. aastane tütarlaps, käin Tallinna Pedagooilises Seminaris ning õpin noorsootöötajaks. Pean kirjutama kursusetöö, mis hiljem läheb diplomitööks. valisin kursusetöö teemaks : "Kulturism - osa Tallinna noorte huvitegevusest", kuna mind väga huvitab see! Olen juba kirjutanud üldiselt kulturismist (ajalugu ja areng maailmas ja Eestis), jõutreeningust, toitumisest jne. kuid nüüd tunnen end hädas olevat. kuna ma ei tea eriti kulturismi klubidest midagi?? kas te saaksite mind palun aidata, ja rääkida vähemalt kolmest populaarsematest klubidest, kus treenitakse keha kulturismi eesmärgil. Kas saaksite anda infot, kus ma saaksin nende klubide kohta informastiooni. sest mul on vaja võimalikult palju erinevaid allikaid (ka mis vanuses noored treenivad?)Samuti huvitab mind Eesti Kulturistide Liit - kus saaks selle kohta erinevad allikad? Ehk oskate mind aidata, Ootan vääääga vääga teie vastuseid Ettetänades
×