Jump to content

noorsportlane

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

noorsportlane

  • Tase
    Vaatleja
  1. Segaduses

    Läbin km ainult maanteel. Ma ei väidagi et toidulisandite müüad on nüüd ainult soolapuhujad, aga alati kui nad midagi soovitavad siis pakkutakse sinna juurde veel midagi mis aitab imendumisele väga hästi kaasa. Ja nii see jada jätkub. Aga selge on see et kui hakata liiga palju mõtlema toitumis lisanditele ja kavadel siis suure tõenäosusega füüsiline treening kannatab selle all. Seega tahakski manustada võimalikult vähe asju ja et mul see kõik ka ära kuluks. Alati leiab midagi mis võiks kaasa aidata kuid see tegur võib olla nii pisike et milleks....
  2. Segaduses

    Treenimise kohapealt seda et eks ühe pedaalipaari peal saavad olla ainult ühe inimese jalad. Aga muidu nõustajaid ja konsultante on ja olnud piisavalt, kuid pilti pole siiski päris selgeks saanud. Põhjus miks siia foorumi pöördusin oli see, et välitida reaalset olukorda kliendi ja müügimehe vahel, sest müüja amet on ju lihtsalt müüa.
  3. Segaduses

    Tere kõigile ! Vaatasin siin e poes ringi ja mõtlen mida mulle kõige rohkem vaja võiks minna ja mida peaksin jälgima. Varjante on aga liiga palju et suudaks otsustada. Tegelen jalgratta spordiga ja pm enamus oma ajast pühendungi sellele( keskmiselt läbin üle 500km nädalas). Siiani olen tarbinud küll erinevaid taastusjooke ja asju kuid tegelikult pole päris 100 % asjaga kursis mida milleks vaja läheb. Ehk siin kohal saategi mind natuke juhendada, selgitada ja aidata. Tänud
×