Jump to content

junk

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

junk

  • Tase
    Vaatleja
  1. suht vana teema..aga abi vajan!

    ääh...yldse ei taha pärast trenni aeroobset teha..pole muud teha..peab nati ootama..siis sõtta!!
  2. suht vana teema..aga abi vajan!

    päris 6 korda süüa ei saa Aga, kas sa kordad ka mõnd lihasgruppi..et teed nädalas 2 korda??
  3. Palju keegi rinnalt surub

    ma vaatan, et siin ikka hullud tyybid koos..ja paistab, et tehakse suurelt jõu trenni..palju teil ka siis see rinnaümbermõõt ja ka biceps on ??
  4. Teen trenni juba pea 3 aastat..peamiselt peaks olema massi treening..selle arenguga ka suht rahul võib olla..aga mure, siis selline, et kehal on rasv..igal pool..ja rohkem alaseljal ja ka tagumik!!!!! kõhul ka loomulikult (kõhul on lihas all..püsti olles ei olegi asi hull )...aga tahaks sellest rasvast lahti saada..kuna õpin..saan trenni teha peale kooli!! enne trenni ei söö umbes 3 tundi...tarvitan ka kreatiini, otseselt valku ei söö (ei ole raha), tavaline söök...peale 7 enam ei söö..mida soovitate..ja kui palju trenni teha võib..kas parem oleks jõutrenn või massitrenn....ja kas rasvapõletajad aitaksid siinkohal..(tekkis mõte proovida)! Kas selline asi põletaks rasva..kui teha jõutrenni E, K, R (massitrennil tuleb ka rasva nati) ja käia jooksmas T, N, L ja/või P???? Kasutada kõrvale rasvapõletajat..süüa normaalseid EESTI toite Sai pikk jutt..aga olen aru saand, et mida põhjalikumalt kirjutada endast, seda paremaid vastuseid võib saada! Ja lisan ka veel, et olen 18a., 186cm, 83-85kg, esma eesmärk on tagumik ja alaselg rasvast puhtaks (vähemaks), aga paha ei tee ka mujalt seda vähemaks sai palju
×