Jump to content

Mezimumm

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mezimumm

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.07.1990
  1. Kas Pärnus leidub kuskil toitumisspetsialisti vms inimest kes targutaks õige toitumise teemal;koostaks toidukavasid vms ? Kui keegi teab, oleksin väga tänulik kui ta jagaks inffi. Tean, et suures haiglas on spordiarst, kuid niipalju kui aru olen saanud on see rohkem tõsiste sportlaste pärusmaa.
  2. Suurimad vead?

    Olen noorem neiu(18) ning nagu peale jõule ikka, oleks vaja mõni üleliigne sangake ära "kaotada"(kaalu alandada) - samas sooviks siiski naiseliku figuuri säilitada, st. vältida mehelikke lihaseid. Laiskvorst ei ole, teleshopi saunabeltidesse ja "kapsasupi" dieetidesse ei usu. Käin iga õhtu stabiilse tempoga jooksmas 30-60min, olenevalt tujust ja ilmast. Söön 3 vahest 2x päevas (pudrud, supid, toorsalatid) ~2 korda nädalas ka mingi lihatükk. Piimatooteid ei tarbi v.a kohupiim (kuigi need maitsevad mulle), rämpstoit-shokolaad-mulliga joogid ei kuulu menüüsse. Iga söögikorra juurde kuulub roheline tee, viil greipi ja nii "moe pärast" L-karnitiini kapsel. Kööki enam peale kella 6't asja ei ole. Kuna tegutsen sisetunde järgi ja olen võhik sel teemal, küsiksin siis teadjamatelt inimestelt, et Mis on need suurimad vead mis nn. algajad kaalulangetajad üldse teha saavad ? Oodatud on ka võimalikud toote-soovitused, raha probleemiks ei ole.
×