Jump to content

BinLaden

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

BinLaden

  • Tase
    Vaatleja
  1. Otile või kellegile....

    Kuulge, miks peab suurematele lihastele tegema rohkem kordusi, kui väiksematele-vist kunagi ütlesite nii?
  2. Mind huvitab sellinne asi, et millised on välismaa noorte ja juuniorite tase kulturismis ja fitnessis. Äkki keegi on nii tark ja oskab öelda, kust võin leida pilte välismaa noorte, juuniorite pilte
  3. Ottile, V.Vle ja Marekitele

    Ma tahtsin küsida, et palun, kas saaksite kirjutada, mis te juurde sööte täpselt (valku, kreatiini, glutamiini.......)
  4. Tatoveeringud?

    kuule Vend Vähk, räägi, mis tatoo sul seal õlal on ja mis tähendys sellel on?
  5. möla nurk

    kuule daqqer sa oled ikka täielik tola küll. Ja kus juures vaadake eelmiste võistluste pilte ka, kui võrdlete. Kulturismi ja Fitnessi Eesti KV2002 oli küll väga palju noori, aga kes seal olid siis niiväga kõvad vennad? Ainult noortest oli Rauno Kuus, kes ka võitis ja kui võrdled EMV 2003 Kulturismis ja Fitnessis võistluste võitjaga Sten Tuudakuga, siis mul küll ei tundu, et tase oleks niiväga alla kukunud, aga võistlejaid oli küll liiga vähe. Varem on olnud ikka rohkem. Juuniorites olid varem jah suht kõvad vennad Tauno Suits ja Argo Tõruke, aga ega viimaste võistluste Juuniorite võitja Indrek Talving ka nii väga halvem polnud. Indrek oli väga kuiv ja see on väga tähtis võistlustel. No jah tule siis näita dagger klassi ja tõsta Eesti taset, võibolla kui sa nii kõva vend oled, siis lähed IFBB võistlustele ka ja paned seal ka kinni
  6. > Rinnalt surumine <

    Tere vennad, tahaks ka väga seda kava-Palun saatke mulle ka toilet@hot.ee
×