Jump to content

jaana78

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jaana78

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.11.1978
  1. selgroog kõver ja seljanärv tuim

    tänan soovitamast aga kiropraktiku juurde ma kyl ei lähe........need paika panemised mulle ei meeldi,jube..
  2. Tere jälle!tahaksin natuke infot lisaks oma alakaalule ka selja kohta.Selg on küürus natuke ja selja keskkohast selgroo kylgedelt on mõnest kohast täiesti tuim juba ka palju aastaid,arsti sõnum oli lühike-selja närv on sealt tuim ja rohkem sealt abi ei tulnud.Kas 30 aastasena saaksin veel oma selja sirgu veel ja kas närvid taastuksid veel või need enam ei taastu.Kannatan ka muidugi pidevate peavalude all ja olen ise mõelnud et võibolla on see ka valude põhjuseks samuti on ka pidevad selja valud ärgates,nüüd kyl need seljavalud on natukene taandunud väheke aga hommikused peavalud pole sest tunnen ,et isegi madalast padjast hoolimatta on ärgates kaelasooned kinni.Kas jõusaalis treenimisega saaksin ka selja korda mingil määral ja ehk ka pea valusid vähemaks sest arstid pole mindsuutnud 10 aastat aidata yhesgi mu probleemis st et pole nõu saanud!alakaalu kohta öeldakse et pole sul häda midagi ja pea valude ja selja kohta öeldakse stress!
  3. alakaalus

    TERE!Minu probleemiks oleks samuti alakaal,võtsin kaalust alla juba 10 aastat tagasi kilpnäärme haiguse tagajärjel,nyyd see probleem lahendatud juba 8 aastat ja kõik analyysid korras aga kehakaal pole taastunud.tahaksin ka ehk jõusaalis käia aga ei oska seal midagi teha ja ma ei tea ka palju peaks sööma päevas et oleks piisav.Ehk on probleem ainult selles et söön liiga vähe ja kulutan palju sest väljas liigun ma suht palju.KUI suur kalori hulk peaks siis olema et olla piisav.olen 160 cm pikk ja kaalun 43-44 kg.Sooviksin siin kohalikus Kehra jõusaalis käima hakata aga ei tea mida seal teha ja kui palju mida syya.Oleks hea teada ka päevane yleyldine kalori kogus palju peaks sööma?hommikuti mul näiteks yldse söögiisu puudub,pealelõunat ja õhtul hilja söön ma kõige rohkem ja söön yldiselt ka kõike nii rämsu kui ka kasulikku aga kilosid ei tule.Tahaks ka juba kunagi seelikut kandma hakata ja normaalne välja näha vanust juba 30.Aidake!!!!
×