Jump to content

SannuT

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

SannuT

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.12.1988
  1. Soliidsed naised võtavad jalust nõrgaks :D Sellised tumedapäised ja tõmmud... Väga raske seletada, tänava peal on näidata palju parem
  2. Treening taastusraviks

    Olen nendega juba kursis, kuid praegu korjan kõikvõimalike infot ja kogemusi teistelt.
  3. Tervist, 2008 aasta mai kuu lõpus oli trauma terve keha vasakule küljele. Õlg ja põlv tulid liigesest välja pluss suure varbaluu murd. Sai arstide vahelt jookstud, kuid ei tuvastatud nagu midagi, üleüldiselt õeldi, et nii ongi, et paistetus kaob ajapikku ära. Sai siin ka septembri lõpus sõjaväkke mindud, kuna endalgi oli suur soov ja plaan minna. Õlg ja varvas olid muigugi tolleks ajaks muidugi korras, kuigi õlg ei ole enam sellise paindumisega nagu varem. Probleem on aga põlves. Sõjaväes tuvastati peale järjekordset põlve liigesest välja minekut ACL ja meniski rebend. Trauma tagajärjel on vasaku jala reie lihas kõvasti kärbunud ja veidi ka sääre lihas. Ühesõnaga inetu pilt, kuna jalalihased on mul alati tugevad olnud.Kuna ma tegelesin auto-ja motospordiga, on mulle jalad ja vastupidavus väga tähtsad. Nüüd lähen jaanuari lõpus esimesele operatsioonile Dr.Tein juurde. Ja oleks vaja mingisugust taastusravi harjutusi, mis tugevndaks reielihast. Tean mitmeid harjutusi, kuid kardan, et need harjutused koormaks liigselt põlve ja treeningu asemel kahjustaks neid. Mida soovitate mulle Teie? Ette tänades, Sander
×