Jump to content

siller

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

siller

  • Tase
    Vaatleja
  1. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    ostsin ära suunto t3c ja GPS podi. olen oma valikuga rahul. sain mõlemad väga hea hinnaga. väga katsetada pole saanud veel. GPS POD ootab ilmselt aega, mil saan väljas trenni teha. ehk saab varsti suusatama. sisruumides see asi väga ei toimi. aga kell ise on hea. ainult et kalortie arvestamisega on mul kahtlusi....hoidsin huvi pärast vööd peal 24h ja kalorikulu tuli kuskil 4700kcal, kuigi trenni see päev ei teinud. praegu teen siiski trenni ainult spordihallis ja saalis...ootan väga millal saan rattaga sõitma ja metsa jooksma nende vidinatega!
  2. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    a kust oleks võimalik saada siis garmin forerunner 305 2000.-ga?
  3. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    kus neid garmini kellasid müüakse üldse? tahaks oma silmaga vaatama minna. Ja siiski suunti t3c ja GPS PODi saab kokku alla 3000.- veidi. Seega ikka märgatavalt odavam, kui garmini tehnika. Kui aga keegi teab, et praegu on müügis mõni kasutatud seade hea hinnaga, siis andke aga julgelt teada
  4. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Tänan vastuste eest! kas need Garmini omad mitte tublisti kallimad ei ole? või saab kuskil 3000.- eest mingi väärt asja kätte? Oskad ehk näidata mõnda mulle netist. Kas suuntol on mingeid probleeme, miks mitte seda firmat eelistada? Ise olen alles hiljuti Suunto avastanud, ning ei tea, kui töökindel see on. Loodan, et keegi oskab head nõu anda
  5. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    a mille järgi see foot pod mõõdab distantsi? tuleb ise teatud maa läbi joosta sellega ja "öelda" talle, et see nt oli 100m? Kas siis hiljem on nii, et kui ma teen lühemad või pikemad sammud, kui kalibreerimisel, siis distants hakkab valetama?
  6. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    selge, tänud! aga mingit sellist võimalust ei ole kella kuidagi programmeerida, et ta näiteks reaalajas, mitu minutit mul kilomeetri läbimiseks kulub, kui ma just selle konkreetse tempoga jooksen?!
  7. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Tervist! Plaan on osta siis pulsikell suunto t3c ja sinna juurde GPS POD. Täpseid funktsioone ei suuda netist leida. Eriti huvitab mind see, et mis funktsioone see GPS mulle juurde annab ja kui täpne ja töökindel see GPS on üldse? Kas ma saan vaadata jooksu ajal oma hetkekiirus ja läbitud distantsi? kas ta näitab ära ka kilomeetri tempo? Ning mida huvitavat see vidin mulle veel võimaldab. Parimat, Erko
×